Spor Haberleri

spor haberleri ve güncel spor gelişmeleri, spor ile ilgili tüm video, spor fotoğrafları ve spor haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa merkeze 18 Km uzaklıkta bulunan Taşpınar Mahallesi gençleri spor komplesksi talebinde bulundu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları etkinliği başlıyor.

BURSA

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında voleybol, basketbol ve masa tenisi branşlarında düzenlenecek “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları” projesinin...

SPOR

Mustafakemalpaşa futbolunun kaderini değiştirecek toplantı Muradiyesarnıç Sosyal Tesisleri'nde yapıldı.

BURSA

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 6’ncısı organize edilen Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği, 55. Keles Kültür Şöleni ile birlikte Kocayayla’da yapıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar'ın girişimleriyle ilçeye kazandırılan dev tesis, ilçe halkına hizmet vermeye başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

2022 - 2023 Bursa basketbol yerel liginde mücadele eden Mustafakemalpaşaspor Belediye U12 Kız Basketbol Takımı ligi 2.'nci sırada tamamladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Gençlerin verimli bir tatil geçirmeleri ve spor becerilerinin gelişmesine katkı sağlayan Mustafakemalpaşa Belediyesi, yaz spor okulları kayıtlarını açtı.

BURSA

Bursaspor bundan 60 yıl önce, 1 Haziran 1963 yılında kuruldu. Bursasporlu taraftarlar bugün kuruluşun coşkusunu yaşıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa’nın ilk Ragbi Takımı Züferbey İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde kuruldu. Takım Çorum’da düzenlenen Ragbi Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşalı milli karate sporcusu Karadağ’da düzenlenen, Çocuklar Balkan Karate Şampiyonası’nda üçüncü olarak ilçemize bronz madalya kazandırdı.

BURSA

Bursa Büyükşehir Belediyesporlu milli taekwondocu Hatice Kübra İlgün, dünya üçüncüsü olarak Bursa’ya yeniden büyük bir gurur yaşattı.