31 Mart 2024 tarhinde yapılacak olan yerel seçimler için belediye başkanlığı aday adaylığı süreci Mustafakemalpaşa AK Parti'de sona erdi.

22 Kasım saat 17:00 de sona eren başvuru sürecinde 3 aday adayı belediye başkanlığı için ilçe başkanlığına başvuruda bulundu.

İlk Aday Hüseyin Tunçer

9 Kasım tarihinde aday adaylığı başvuru süreci 22 Kasım'da son bulurken, ilk açıklama Mustafakemalpaşa S.S. Tatkavaklı Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Tunçer'den geldi.Tunçer Mustafakemalpaşa Öğretmenevi'nde yapılan basın açıklaması ile birlikte 21 Kasım günü başvuru evraklarını İlçe Başkanı Mutlu Turgut'a teslim etti.

İkinci Aday Bursa Merkezden Geldi

AK Parti'de süreç boyunca bir çok isim konuşulurken, ikinci aday adayı Bursa merkezden geldi. BURFAŞ yönetiminde yeralan Adem Çelik, başvurunun son gününde ilçe başkanlığında yaptığı açıklama ile adaylığını duyuran isim oldu.

Son Dakikada Gelen Adaylık

AK Parti'de aday adaylığı sürecinin iki aday ile tamamlanması beklenirken,sürenin dolmasına dakikalar kala Ticaret Borsası Başkanı Sadettin Akkoyunlu parti binasında yapılan sade program ile aday adayları arasındaki yerini aldı.

Cami Tuvaletinde Fenalaşan Vatandaş Kurtarılamadı Cami Tuvaletinde Fenalaşan Vatandaş Kurtarılamadı

Akkoyunlu'nun başvurusu esnasında herhangi bir program yapılamazken, kamuoyu Akkoyunlu'nun başvurusunu sosyal medyadan yapılan bir paylaşım ile duydu.

Editör: Haber Merkezi