Mustafakemalpaşa Haberleri

mustafakemalpaşa haberleri ve güncel mustafakemalpaşa gelişmeleri, mustafakemalpaşa ile ilgili tüm video, mustafakemalpaşa fotoğrafları ve mustafakemalpaşa haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

31 Mart Yerel Seçimlerinde Bursa’nın ve Mustafakemalpaşa’nın kaderini değiştiren tecrübeleriyle fark yaratan iki başkan Mustafakemalpaşa’da bir araya geldi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ilk oturumu Temel Yeterlilik Testi başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Türkiye genelinde sıcaklığın gözle görülür derecede arttığı bugünlerde Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nde uyarı geldi.Mustafakemalpaşa’da hava sıcaklığı yarın zirve yapacak.

Mustafakemalpaşa'nın yöresel lezzetleri 21-27 Mayıs Türk Mutfağı Haftası’nda tanıtıldı.Lalaşahinpaşa Ortaokulu'nda yapılan etkinlik yoğun ilgi gördü.

Mustafakemalpaşa’nın simgesi haline gelen Adnan Menderes Meydanı’nda bulunan Mustafakemalpaşa yazısının sökülmesi geçtiğimiz günlerde ilçenin gündemine oturmuştu.

Mustafakemalpaşa’da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı büyük bir coşku ve heyecanla kutlandı. Cumhuriyet gençleri, unutulmaz bir geceye...

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, 40 öğrenciyi ve öğretmenleri ile...

Mustafakemalpaşa'da da kendi enerjisini güneşten üreten Fatih Camii, fazlasını satıyor!

MUSTAFAKEMALPAŞA

47 yıl aranın ardından Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığını Cumhuriyet Halk Partisi'ne kazandıran zaferin kahramanlarından teşekkür mesajı geldi.