Ak Parti İlçe Teşkilatı bugün saat 11.00’da düzenlenen programda Kurban Bayramı münasebetiyle bir araya gelerek bayramlaştı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Leblebici, Ak Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz ve kadın kolları üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri, Mahalle muhtarları ve davetliler katıldı.

3690716e-1699-4eec-b115-3fc8a31e0b1e9273e166-9aab-4f6e-a6c9-31647b473dce

Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda önce Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, ardından da Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar davetlilerin Kurban Bayramını kutlamak amacıyla kürsüye çıktı.

7bc88ace-6516-4fbf-bf9f-79589e41421c

Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu yaptığı konuşmada:

Ak Partiye gönül vermiş kıymetli dava arkadaşlarım, hepiniz hoş geldiniz sefa getirdiniz. Kurban Bayramımız mübarek olsun. Bayramın birinci günü kurban kesimlerimiz var, ikinci günü yine devam ediyor. Hep beraber ailelerimizle sevdiklerimizle nice Kurban Bayramlarında beraber olmayı yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Çok şükür seçim dönemini de atlattık. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a 5 yıl daha Türkiye’nin önünü açmasına, dünyaya rest çekmesine izin verdik. Tüm mahallelerimizi gezmeye çalıştık, bizim gidemediğimiz yere önceki dönem ilçe başkanlarımız gitti. Her yeri ziyaret etmeye çalıştık. Mustafakemalpaşalı vatandaşımız da 14 Mayıs’ta %51 ile 28 Mayıs’ta da %54 ile Cumhurbaşkanımıza destek verdi. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın.

Görüyorsunuz hala birileri seçimi kaybettiği halde yine başkan olmaya çalışıyor, yine yönetimler kurmaya çalışıyor. Televizyonu açtığınız zaman görüyoruz ki onların birliktelikleri suniymiş. Bizim Cumhur İttifakımız ise her zaman olduğu gibi sessiz sedasız Türkiye yüzyılına hazırlanıyor. Yeni bakanlarımız hayırlı olsun. Eski bakanlarımızın komisyonlarda çok özel görevleri var. Milletvekillerimiz seçildi, Karacabey ve Mustafakemalpaşa’yı mecliste temsil edecek vekil Refik Özen olarak belirlendi. Bundan sonraki sürecimiz yerel seçimler. Bizim Belediye Başkanımız görevini yapıyor, Allah bin kere razı olsun. 4 yıl 3 ay önce teslim ettiğimiz ilçemizin yüzü gülüyor.

Bugün buraya geldiğiniz için hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Tekrar Kurban Bayramınız mübarek olsun.” Dedi.

0e1f0322-6480-45dc-9b64-9c4d6cf0bf6c

Ardından kürsüye davet edilen Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar tüm katılımcıları selamlayarak sözlerine başladı:

Elhamdülillah 28 Mayıs’ta seferle girdiğimiz bu görevden zaferle çıktık. Allah bize bu günleri nasip etti çünkü içimiz temizdi. Vekilleri alıyorlar sonra televizyonlarda 15 vekil aldım, almasaydım keşke pişman oldum diye bağırıyor. Hesap soracağım diye bağırıyor. Recep Tayyip Erdoğan gitsin de kim gelirse gelsin diye düşünüyorlardı. Rabbim fırsat vermedi. Eğer kalbiniz temiz değilse vermez. Taht işi baht işi gibidir o baht için de kudret lazım, iman lazım, vatan sevgisi lazım, kardeşlik lazım, birlik beraberlik lazım, Türklük lazım. Rabbim bizdeki bu birliği beraberliği daim etsin. Biz üzerimize düşen her şeyi yapıyoruz.

Artık halk onların gerçek yüzünü gördü. Bırakın 6’yı 50 tanesi de bir araya gelse artık millet gerçek yüzlerini gördü. Görmeye de devam edecek. Onlar daha yolun çok başındalar. Daha seçim bitmeden gördük onların bu vatana bu millete hizmet etmeyeceklerini. Evcilik oynar gibi Cumhurbaşkanlığı oynuyorlardı. O Cumhurbaşkanı, o yardımcısı, o yardımcısı… Ne oldu? Patladı gitti. Neden? Çünkü siz bu millete ait insanlar değilsiniz. Millet sizdeki samimiyetsizliği gördü.

Bizim en azından durduğumuz yer belli, davamız belli. Ben bu davanın adamı olmaktan son derece onurluyum gururluyum. Allah şaşırtmasın, çünkü makamlar, koltuklar insanı şaşırtır. Biz neler gördük neler ama susuyoruz sesimizi çıkarmıyoruz. Çünkü bu kapı herkese açık.

Gerek sosyal medyada, gerek yazılı mecralarda, gerek ise kahvehanelerde her şekilde Ak Partiyi Cumhur İttifakını savunmaya devam edeceğiz. Savunacağız tabiki. Bakın Gençlik Merkezine, 750 Milyon TL arkadaşlar. Millet Bahçesi, şu anki değeri 100 Milyon TL. Altyapı 600 Milyon TL. Kolay mı bunları bu kadar yapmak. Allah emeği geçen herkesten razı olsun.

PAŞADER Kongreye Gidiyor PAŞADER Kongreye Gidiyor

Bundan sonra yerel seçim var. İsimlerin bir önemi yok, ben olurum olmam. Biz Ak Parti için, Cumhur İttifakı için koşmaya çalışmaya devam edeceğiz. Yani o olmuş bu olmuş hiç fark etmez. Kim açıklanırsa biz arkasında dimdik destekleyeceğiz. Biz Ak Parti davasının peşinde koşmaya devam edeceğiz.” Dedi.

“Biz Senden Razıyız Başkanım”

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın konuşması sık sık alkışlarla bölünürken, Mustafakemalpaşa Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu “Biz senden razıyız Başkanım” diyerek kürsüde konuşma yapan Mehmet Kanar’a seslendi.

9b39f218-7c05-4121-b824-8bee64e588a9

Kanar konuşmasını sonlandırırken:

Bu vesile ile hepinizin Kurban Bayramını kutluyorum. Rabbim kurbanlarımızı kabul etsin inşallah. Herkesi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.” İfadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından program herkesin birbiriyle bayramlaşıp hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

845f7018-7f8b-4dbc-8d31-c545ee48122ec32febba-a516-4da7-8bcd-a73a080851d31dc6c15d-a906-4cca-9d6a-e8d477136292