“Her bayram müjdecidir…”

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Hallaçoğlu; “Karşıladığımız bayram, ülkemizin ve milletimizin daha müreffeh günlerinin de müjdecisi olsun. Tüm dünyada ve ülkemizde; bereketin artması, huzur ve barışın tesisi, dayanışma ruhunun güçlenmesi için vesile olsun.” dilekleriyle başladığı mesajında, tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Şükür ve sebatla…

Hallaçoğlu ayrıca şu ifadeleri kullandı; “Öyle bir inancın ve öyle kadim bir medeniyetin mensuplarıyız ki; her yeni günü olduğu gibi mübarek bayramları da şükürle, sebatla yoğurmayı; birlik ve dayanışma ruhuyla yaşamayı biliyoruz. İbadetimizi yerine getirirken, paylaşmanın erdemini de yeniden idrak ediyoruz. Bizler istersek, her bayram müjdecidir. Her bayram; ekilenin biçileceğinin, iyiliğin iyilikle mükâfatlandırılacağının habercisidir. Allah korkusuyla, kalben paylaşılan varlığın bereketi; gösterilen hoşgörünün, sevmenin, saymanın ve barışmanın güzelliğine erişilen günlerdir bayramlar. İnşallah; milletçe yaşayacağımız nice bayramlarımız olacak. İnşallah, her bayramdan çok daha güçlü bir maneviyat ve birlik olma duygusuyla çıkacağız.”

Depremzedeler ve şehit ailelerimizle…

Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet

Bayram tatili süresince alanda olmaya devam edeceklerini belirten AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, evini yurdunu kaybederek Mustafakemalpaşa’ya gelen depremzedeler başta olmak üzere, şehit aileleri ve tüm vatandaşlarla bir araya geleceklerini söyledi. Saygılı; “Partimiz, bayram ve tatil boyunca tüm kadrolarıyla evlerde, ziyaretlerde olmaya devam edecek. Mustafakemalpaşa'da da bayram vesilesiyle kucaklaşmaların en güzeli, en anlamlısını depremzede ailelerimizle, şehit ve gazi yakınlarıyla yaşayacağız. Mustafakemalpaşalı hemşerilerimizin bayram sofralarına, mahallelerde, teşkilatlarımızda bayramlaşma törenlerine katılacağız.” diye konuştu.

Başkan Hallaçoğlu mesajını, "Mustafakemalpaşa 'lı hemşerilerimizin, Milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla tebrik ediyor; ibadet ve dualarımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” sözleriyle noktaladı.

Editör: Haber Merkezi