Bursa 1. Amatör Küme'de ilçemizi temsil eden Akarspor 10 Şubat Cumartesi günü tarihinin en önemli maçına çıkacak. Yenikaraman Spor karşısında alınacak galibiyetin ardından Süper Amatör Lige çıkacak olan Akarspor'da nefesler tutuldu.

Perşembe gecesi yapılan idmanın ardından maç saatini beklemeye başlayan Akarspor'da teknik heyetten, malzemecilere kadar takımın galip geleceğine inaçlar tam.

Ata Emre'nin Katiline İstenen Ceza Belli Oldu Ata Emre'nin Katiline İstenen Ceza Belli Oldu

Geçtiğimiz hafta oynanan Arabayatağı maçının ardından tüm ilçe bu maça kitlenirken, önemli maç öncesi kulüp başkanı Mehmet Çalışkan fubolseverlere çağrıda bulunarak maça davet etti.

Çalışkan yaptığı açıklamada Yenikaraman Spor maçının Mustafakemalpaşa futbolunun gelişimi için büyük önem taşıdığına vurgu yaparak destek istedi.

Çalışkan'' Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçede sporun gelişimi için çaba harcadık, 2. Amatör'den aldığımız futbol takımımız için büyük önem taşıyan bir maça çıkıyoruz. Altyapıda bulunan oyuncuların bir hedef doğrultusunda ilerlemeleri için, üst liglerde olmak çok önemli. Bu yüzden yarın oynayacağımız maça tüm futbolseverleri davet ediyorum. İlçenin birlik ve beraberliğini bu maçta yansıtmamız gerekiyor. Taraftarlarımız tribünde, oyuncularımız sahada tüm gücüyle bu maçı kazanmak için mücadele etmeli'' ifadelerini kullandı.

Maça Tecrübeli Hakemler

Haftanın en önemli maçı ve zorluk derecesi yüksek olarak görünen mücadelesine Bölgesel Amatör Lig hakemleri atandı.10 Şubat Cumartesi günü saat 15.00 te başlayacak maçı Furkan Nizamoğlu yönetecek, Nizamoğlu'nun yardımcılıklarını ise Davut Güner ve Hasan Yavuz yapacak.

Editör: Haber Merkezi