Yerel seçimlerin yapılması 25 gün kala  Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimleri için çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, merkez mahallelerde vatandaşların sevgi seliyle karşılanıyor. Sabah erken saatlerde ziyaretlerine Küçük Sanayi Sitesi'nden başlayan genç Başkan Adayı Beygirci, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sanayi esnafını ziyaret etti. AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, MHP Bursa İl Başkanı Muhammet Tekin, MHP İlçe Başkanı Suat Buldu, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve Cumhur İttifakı teşkilatlarının tam kadro katıldığı ziyaretlerde yoğun ilgiyle karşılanan Beygirci, esnaf ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Şükrü Erdem'i es geçmedi

Uzun yıllardır Küçük Sanayi Sitesi içerisinde eczacılık yapan, CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem'i de ziyaret eden Beygirci, birlik mesajı verdi. Sosyal medya ve piyar çalışmalarında mizah yüklü paylaşımlarda bulunan genç Başkan Adayı, mizahın asıl amacının izah olduğunu, ilçede sevgi ve kardeşlik dilinin nefret ve ayrıştırma diline galip geleceğinin altını çizdi. Eczane ziyaretinin hemen akabinde paylaştığı postta, ''Birliğimiz daim olsun. Seçim sürecini demokrasi kültürümüze yaraşır biçimde, sevgiyle, kardeşçe yürütelim. Sonunda kazanan Mustafakemalpaşa olsun! Bu yüzden oylar Ahmet Beygirci'ye'' diyerek takipçilerini güldürdü.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 09.39.41 (2)


''Karadeniz kültürünü gelecek nesillere aktarmak istiyoruz''

Sanayi ziyaretlerinin akabinde rotasını Mustafakemalpaşa'da faaliyet gösteren Karadenizliler Derneklerine çeviren Beygirci, Trabzonlular Derneği, Karadenizliler Derneği ve Öz Karadenizliler Derneği'ni ziyaret etti. STK'ların öneri ve taleplerini değerlendiren Cumhur İttifakı teşkilatları sorunları not alarak genç Başkan Adayına iletti. Mustafakemalpaşa'nın birliği ile güzel, beraberliği ile güçlü olduğunu her fırsatta vurgulayan Beygirci, ''Hemşherilerimizle kurduğumuz gönül bağıyla Karadeniz kültürünü gelecek nesillere aktarmak istiyoruz. İnşallah yeni dönemde yöre insanına has sosyal ekinliklerle birliğin gücünü ilmek ilmek işleyeceğiz'' dedi.

Beygirci, ''Spora ve sporcuya bizden tam destek!''

Günün her saatini dolu dizgin geçiren genç Başkan Adayı Beygirci, akşam porgramına Akarspor ziyaretiyle başladı.Adeta miting havasında gerçekleşen bir sevgi seliyle karşılaştı. Yüzlerce Mustafakemalpaşalının konfeti ve havai fişeklerle Cumhur İttifakına güven tazelediği akşam programı; Akarspor Kulübünde başladı. Vatandaşların kulüp binasına sığmadığı buluşmada söz alan Beygirci; ''64 yıllık Süper Amatör Küme hasretini sonlandıran Akarspor Kulübü büyük bir başarıya imza attı. Bu topraklara olan umudumuz bir kez daha yeşerdi. Genç kardeşlerimle gurur duyuyorum. Efsane başkan Mehmet Çalışkan'a, kulüp yönetimine, teknik heyete, futbolcu kardeşlerime ve alkışların gerçek sahibi taraftarlarımıza şahsım ve sporsever Mustafakemalpaşalılar adına şükranlarımı sunuyorum. Bu akşam burada, yüzlerce kişinin içerisinde söz veriyorum; yeni sezonda spora ve sporcuya Cumhur İttifakından tam destek!'' dedi.

I M G 7255

''Biz büyük bir aileyiz!''

3 Yaralı, 2 Tutuklu, 1 Sınır Dışı 3 Yaralı, 2 Tutuklu, 1 Sınır Dışı

Eşi görülmemiş bir kalabalık eşliğinde gece geç saatlere kadar süren seçim çalışmalarını tam gaz sürdüren Beygirci; Akar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma Derneği, Mustafakemalpaşa Gümüşhaneliler Derneği ve Mustafakemalpaşa Rumeli Halk Oyunları ve Kültür Derneği'ni ziyaret etti.  

İlçemizi ortak akıl ve istişare kültürüyle hak ettiği yere taşımak adına tüm sivil toplum kuruluşlarının büyük önem arzettiğini vurgulayan Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Beygirci, ''Mustafakemalpaşa'mızı yönetirken en çok STK'larımızın ve bilhassa kadınlarımızın yönetime katılmasına, şehrimize fikirleriyle değer katmasına ihtiyacımız var. Her zaman söylediğimiz gibi, biz büyük bir aileyiz!'' dedi.

I M G 7248Whatsapp Image 2024 03 06 At 09.39.41 (3)Whatsapp Image 2024 03 06 At 09.39.40 (1)

Editör: Haber Merkezi