Olay Yalıntaş Mahallesi 125. Nolu sokak numara 2 adresindeki evde meydana geldi.

Karısı Zeynep Özdemir(28) ile aralarında bir süredir tartışma yaşayan Samet Özdemir (34) dün gece cinnet getirdi. Öfkeli baba önce karısı Zeynep Özdemir’i silahla öldürdükten sonra Metehan(9), Batuhan (4) isimli çocuklarının da uykuda canlarına kıydı. Samet Özdemir ardından aynı silahla intihar etti.

Bir süredir kendi ailesinin yanında kalan Zeynep Özdemir’in hayvancılık yapan kocası Samet Özdemir hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi. Geçtiğimiz hafta ise kadının evine geri döndüğü öğrenildi.Etrafta oturanların verdiği bilgiye göre olay gece 01-02:00 suları arasında meydana geldi.Çevre sakinleri 5-6 el silah sesi duymalarına rağmen olayın ne olduğu anlaşılamadı.

Öğle saatlerinde eve gelen Zeynep Özdemir'in babası seslenmesine yanıt alamayınca kapıyı kırarak içeri girdi.içeri girdiğinde korkunç manzarayla karşı karşıya kalan acılı babanın ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevkedildi.

Yapılan ilk kontrolde 4 kişininde hayatını kaybettişği tespit edildi. Savcının olay yerini incelemesinin ardından cansız bedenler Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

WhatsApp Image 2023-11-04 at 13.22.17WhatsApp Image 2023-11-04 at 13.43.27

cocuklareşler

Komşu İlçeye Kent Lokantası Komşu İlçeye Kent Lokantası

Editör: Haber Merkezi