31 Mart Yerel Seçimleri öncesi saha çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci ve beraberindeki heyet,pazar günü deplasmanda  Arifiye Kalaycı Spor ile karşılaşacak Mustafakemalpaşaspor Belediye takımını ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu.

Mustafakemalpaşaspor Belediye ziyareti esnasında Beygirci’ye AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, MHP İlçe Başkanı Suat Buldu, Cumhıur İttifakı Belediuye Meclis Üyesi Adayları, Türk Sağlık-SEN Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Köse, Türk İmar-SEN Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Ocak, Türk Diyanet Vakıf-SEN Genel Başkan Yardımcısı Hilmi Şanlı, Kamu-SEN Bursa İl Temsilcisi İbrahim Bulut ve sendika şube başkanları’da eşlik etti.

Mehmet Vahap Çeki Sahası'nda gerçekleşen idmanı ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, Mustafakemalpaşaspor Belediye futbol takımının çok daha iyi yerlerde olması gerektiğine vurgu yapan Beygirci, seçilmesi durumunda takıma desteğin artarak devam edeceğine vurgu yaptı.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci'' Öncelikle bu sezon ortaya koyduğunuz performasntan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Belki tam istenen yerde değiliz ama ligde kalacak seviyede olan takımımızı göreve geldiğimiz takdirde desteklemeye ve üst liglere taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Whatsapp Image 2024 03 15 At 11.59.26Whatsapp Image 2024 03 15 At 11.59.25Whatsapp Image 2024 03 15 At 11.59.24Whatsapp Image 2024 03 15 At 11.59.24 (1)

Sporun içinden gelen, voleybol branşında yıldız milli takıma kadar yükselmiş bir abiniz olarak, sporun birleştirici gücünü ve gençlere kattıklarını çok iyi biliyorum. Bu kapsamda hem A Takımımıza, hem de altyapımıza gereken tüm destek sağlanacak'' ifadelerini kullandı.

Müfettiş Raporu Tamamlandı, Doktora Kınama Cezası Müfettiş Raporu Tamamlandı, Doktora Kınama Cezası

Editör: Haber Merkezi