MHP Kadın Kolları Başkanı Nergül Korman, AKP Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz, teşkilat mensubu parti üyeleri ve mahalle temsilcilerinin katılımıyla Etibank Aile Çay Bahçesi'nde düzenlenen toplantıda birlik mesajı verildi. 

Mustafakemalpaşa'yı dün olduğu gibi bugün de hizmet ve eser siyasetiyle hak ettiği yere taşıyacaklarını ifade eden MHP Kadın Kolları Başkanı Nergül Korman, 

''Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin Mustafakemalpaşa'ya layık gördüğü genç ve dinamik Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci'nin adaylığını zaferle taçlandırmak üzere bir aradayız. Parolamız birlik, beraberlik. Ayırmadan, ayrışmadan, birliğin gücü mottosuyla Mustafakemalpaşa'mızı Türkiye Yüzyılı hedeflerine el birliğiyle ulaştıracağız. Toplumun her kesiminde ve üstlendikleri her görevde takdire şayan bir sorumlulukla vazifelerini yerine getiren kadınlarımız bu toprakların çocukları için elini taşın altına koymaya her zaman hazırdır. Rabbim bu kutlu davada yar ve yardımcımız olsun. Bizler biriz, beraberiz, hep birlikte Mustafakemalpaşa'yız.'' dedi.

Kabulbaba Er Meydanında Zeybek Rüzgarı Esti Kabulbaba Er Meydanında Zeybek Rüzgarı Esti

''Cumhur ittifakı bir bedendeki ruh gibi ayrılmaz bir manevi birliktir!''

Yoğun katılım ve uzun istişarelerle gerçekleşen toplantıda söz alan AKP İlçe Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz, 

''15 Temmuz hain darbe girişiminde devletimizin ve milletimizin bekası için bir bedendeki ruh gibi ayrılmaz bir maneviyatla birlik olduğumuzu Mustafakemalpaşa halkı gördü. İnşallah yine görecek. Yine bir olacağız, yine diri olacağız, yine tek vücut olacağız. 14 Mayıs ve 28 Mayıs'ta olduğu gibi yine hep birlikte çalışıp, hep birlikte kazanacak ve gönül birliğiyle Mustafakemalpaşa'mıza hizmet edeceğiz. Cumhur ittifakı, Büyükşehir ve İlçe Belediye uyumu Mustafakemalpaşa'mızda eşsiz bir zaferi beraberinde getirecek nasipse. Her bir hemşehrimize ulaşacak, dinleyecek ve projelerimizi anlatacağız. Sefer bizden, zafer Allah'tan!'' ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2024-01-18 at 18.23.53WhatsApp Image 2024-01-18 at 18.23.52 (2)WhatsApp Image 2024-01-18 at 18.23.52 (1)

Editör: Haber Merkezi