Muradiye Sarnıç Mahallesi girişinde 8,5 dönüm alan üzerine kurulan S.S. Muradiye Sarnıç Kooperatifi Dağpınar Paşa Sofrası Sosyal Tesisleri, yılın 12 ayında hizmet verecek bir şekilde 21 Ağustos Pazartesi günü misafirlerine kapılarını açacak.

YOL ÜSTÜNDE LEZZET DURAĞI

İsmini, Muradiye Sarnıç’ın ilk ismi olan ‘Dağpınar’dan alan işletme; turizm, yiyecek ve içecek sektörüne canlılık kazandıracağı gibi, Suuçtu’ya yolu düşen herkese hitap edecek bir lokasyonda bulunuyor. Açık-kapalı alanları ve modern tasarımı ile dikkat çeken Dağpınar Sosyal Tesisleri İşletme Müdürü Cengiz Aydın; “Lezzet tutkunlarını, doğa ve kalitenin buluştuğu tesisimize bekliyoruz” dedi.

Mustafakemalpaşa’da her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Suuçtu Şelale bölgesi,

S.S. Muradiye Sarnıç Kooperatifi Dağpınar Paşa Sofrası Sosyal Tesisleri ile daha da canlanacak.

8.5 DÖNÜMLÜK YENİ LEZZET NOKTASI

Hafta başından itibaren müşterilerini ağırlamaya başlayacak olan bölgenin yeni lezzet noktasının lansmanı yapıldı. 

Zengin donanımlı tesisler hakkında bilgiler veren tecrübeli İşletme Müdürü Cengiz Aydın, 8,5 dönüm alan üzerine kurulan işletmede, 12 kümbet, 7 açık kamelya, mini hayvanat bahçesi, çocuk park alanı, mescit ve bebek bakım odasıyla beraber toprak-seramik ürünler ve yöreye ait ürünlerin satılacağı

4 adet satış standı yer alacağını söyledi.

TURİZM SEKTÖRÜNE TAZE KAN

Kaliteden taviz vermeden sektöre öncülük edeceklerini belirten Cengiz; “Mustafakemalpaşa’da halkımıza ve ilçemize gelen misafirlerimize güzel bir tesis armağan etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tesisimiz, doğanın içerisinde, Suuçtu ve Sarnıç şelalelerine yakın, oksijeni bol bir ortamda lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olacak. Taze ve kaliteli malzemeler ile hazırlanan yemeklerimiz, damak zevkinize hitap edecektir. Ayrıca şık ve modern dekorasyonumuzla müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Çocuk parkımız, kamelyalarımız ve kurduğumuz fanuslar ile lezzet tutkunlarını huzurla buluşturmak istiyoruz” dedi.

TECRÜBELİ MÜDÜR İŞ BAŞINDA

Ata Emre'nin Katiline İstenen Ceza Belli Oldu Ata Emre'nin Katiline İstenen Ceza Belli Oldu

1982’de Bolu Dağı’nda, 1989’da Afyon’da ve 1993-2000 yıllarında ise Mustafakemalpaşa’daki Varan Konaklama Tesislerinde yöneticilik yapan Cengiz Aydın; “2000-2005 yıllarında özel bir şirkette yöneticilik yaptıktan sonra emekli oldum. Emeklilikten sonra 2005-2009 yıllarında Mudurnu Süt Ürünlerinde yöneticiliğim devam etti. 2009-2019 yıllarında Tat Gıda’dan ayrıldım. 2022-2023 yıllarında da Doğalhane tesislerinde yönetici olarak çalışırken davet üzerine Dağpınar tesislerine geldim” dedi.

IMG_5040

PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN TÜM ORGANİZASYONLARA AÇIK

Kahvaltı, pide ve ızgara çeşitleri ile 21 Ağustos 2023 Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak tesis, aynı zamanda grup yemekler ve kadınlar günü etkinlikleri gibi farklı organizasyonlar içinde hizmet verecek.

IMG_5028IMG_5024IMG_5018

WhatsApp Image 2023-08-17 at 20.56.05

Editör: Haber Merkezi