Lezzet Haberleri

lezzet haberleri ve güncel lezzet gelişmeleri, lezzet ile ilgili tüm video, lezzet fotoğrafları ve lezzet haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın yöresel lezzetleri 21-27 Mayıs Türk Mutfağı Haftası’nda tanıtıldı.Lalaşahinpaşa Ortaokulu'nda yapılan etkinlik yoğun ilgi gördü.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Gastronomi dünyasının prestijli platformları arasında yer alan TasteAtlas, Türkiye’de mutlaka yenmesi gereken 100 lezzetin listesini güncelledi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

''100.Yılda 100. Yöresel Lezzet'' kitabı lansmanı Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi'nde ki program ile gerçekleştirildi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa, zengin mutfak kültürünü daha geniş kitlelere taşıyan "Yöresel Lezzetler" kitabı ile tanışıyor.

BURSA

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gastronomi Festivali, damaklarda unutulmaz tatlar, hafızalarda keyifli anlar bıraktı.

BURSA

Cihan devleti Osmanlı’nın ilk başkenti olarak, saray mutfağının doğduğu şehir olan Bursa’nın eşsiz lezzetlerini vitrine çıkaran 2. Bursa Gastronomi Festivali,...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Marmara Bölgesi’nin en önemli destinasyon alanlarının başında gelen Suuçtu Şelalesi ve Tabiat Parkı bölgesine yeni bir lezzet noktası daha kazandırılıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa’nın yeni lezzet noktası olmaya aday olan işletme Muradiyesarnıç’ta  misafirlerine hizmet vermek için gün sayıyor.

PAŞADA TV