Mustafakemalpaşa'da 23 Nisan Coşkusu Mustafakemalpaşa'da 23 Nisan Coşkusu

Deva Partisi İlçe Başkanı Av. Özlem Bayraktar geçtiğimiz haftalarda Ankara ziyaretlerini sıklaştırdı. Öncelikle 14 Mayıs seçimlerinden sonra ilk olarak Bursa İl Başkanlığı heyeti ile birlikte TBMM’ inde milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Bayraktar daha sonra Genel Başkan Ali Babacan ile Genel Merkezde ikili bir görüşme yaptı. 
Bayraktar, Babacan ile yüz yüze yaptığı ikili görüşmede geçtiğimiz genel seçimlerin hem genel hem yerel değerlendirmesini yaparak önümüzdeki yerel seçimlere hazırlık süreçlerini konuştu.  Yerel seçimlerin kazanılabilmesi için Mustafakemalpaşa’ nın dinamikleri, ilçe halkının beklentileri, ilçenin sorunları ve bu sorunların çözümüne yönelik, ilçenin hak ettiği gibi güzel bir yönetime kavuşması için yapılması gerekenler üzerinde istişarelerde bulunan Bayraktar, Babacan ile yaptığı görüşmeden olumlu ve verimli sonuçlar aldığını söyledi. 
Bursa il Başkanlığı heyeti ile gerçekleştirilen TBMM ziyaretinde ( Bursa’ dan da sorumlu ) Balıkesir Milletvekili Burak Dalgın, Ankara Milletvekili Sadullah Ergin, Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ve İstanbul milletvekili Evrim Rızvanoğlu’ na hayırlı olsunda bulunuldu. 
Başkan Özlem Bayraktar, “ Mustafakemalpaşa için, Bursa için Deva Partisi olarak elimizden gelenin en fazlasını yaparak hak ettiğimiz gibi güzel, huzur ve refah içinde yaşamak için çalışıyoruz  ve çalışacağız. " dedi.

WhatsApp Image 2023-08-02 at 18.39.47WhatsApp Image 2023-08-02 at 18.39.48WhatsApp Image 2023-08-02 at 18.39.48 (1)