Erdem, ziyaretler sırasında esnafla tek tek sohbet etti. Mustafakemalpaşalı sanayi esnafı Erdem'in samimi yaklaşımından memnuniyetlerini dile getirirken, kendisine tam destek sözü verdiler. Erdem, sanayi esnafının görüşlerini önemsediğini ve onların katkılarıyla ilçenin daha da gelişeceğine inandığını belirtti.

Sanayi ziyaretinin ilk bölümünü gerçekleştiren Devlet Eski Bakanı ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem’e, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretler esnasında esnaflar, eczanesi de sanayi sitesinde yer alan Şükrü Erdem’in 31 Mart’ta yeni belediye başkanı olacağına olan inançlarını dile getirdi.

Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var

Tek tek dükkanları gezen Erdem ve Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimi üyeleri, sanayi esnafının derdini dinlerken, "Mustafakemalpaşa'da sanayicilerimiz ve esnafımız birçok sorunla karşı karşıya. Biz bu sorunları biliyoruz ve çözmek için el birliği ile çalışacağız. Hep birlikte çalışarak, fiziki koşulları çok daha elverişli bir sanayi sitemizin planlamasını gerçekleştireceğiz” dedi.

Sanayi esnafı da, Şükrü Erdem'in Mustafakemalpaşa için yapıcı ve etkili bir lider olacağına inandıklarını ifade ederek desteklerini iletti.

WhatsApp Image 2024-02-04 at 11.02.28WhatsApp Image 2024-02-04 at 11.02.29

Editör: Haber Merkezi