Cumhuriyet Haberleri

cumhuriyet haberleri ve güncel cumhuriyet gelişmeleri, cumhuriyet ile ilgili tüm video, cumhuriyet fotoğrafları ve cumhuriyet haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkan adayı Şükrü Erdem, sanayi esnafını ziyaret ederek 31 Mart seçimleri için ilk temaslarını gerçekleştirdi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

İki dönemdir Cumhuriyet Mahalle Muhtarlığı'nı sürdüren genç ve başarılı muhtar Ömürlü Akbaş, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı Cumhuriyetin 100. Yıldönümünü ''İlelebet Cumhuriyet'' slaganıyla kutladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Cahit Zarifoğlu İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan Cumhuriyetin 100. Kutlama programı büyük coşkuya sahne oldu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Atatürkçü Düşünce Derneği ve Eğitim-İş Mustafakemalpaşa Temsilciliği tarafından ortak organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Gecesi yoğun ilgi gördü.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa 100 yaşına giren Cumhuriyeti adına yakışır bir şekilde kutladı, akşam yapılan kortej yürüyüşüne onbinler katıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Deva Partisi İlçe Başkanı Özlem Bayraktar Cumhuriyetin 100. Yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Zafer Partisi Mustakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu Cumhuriyetin 100. Yılı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Başkanı ve TOBB Vergi Komisyonu Başkan Yardımcısı Sadettin Akkoyunlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 100. Yılını...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı yayınladığ mesajla kutladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da Cumhuriyetin 100. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Cumhurluk Alanı'nda yapılan törenle başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.