Başkan Erdem ''Baba Ailenin Temel Direğidir'' Başkan Erdem ''Baba Ailenin Temel Direğidir''

Muhtar Necati Eren 31 Mart seçimlerinden önce verdiği vaadlerle ülke gündemine düşmüştü. Seçilmeden evleri boyamaya başlayan Eren, seçildikten sonra mahallede yaptığı çalışmalar ile takdir toplamaya devam etti.

Muhtar seçildikten sonra ismi muhtarlar derneği başkanlığı için geçmeye başlayan Necati Eren konu hakkında Paşada'ya özel açıklamalarda bulundu. Adaylık için bazı şartların oluşması gerektiğine değinen Eren, ilçede iki farklı muhtarlar derneğinin olmasının dezavantaj olduğunu belirtti.

Eren'' 131 mahalleden oluşan ilçemizde iki ayrı muhtarlar derneğinin olması bize avantaj sağlamıyor, tek çatı altında herkesi kucaklayacak, herhangi bir bölge ayrımı yapmadan her mahalleye eşit uzaklıkta duracak, kendi mahallesi gibi diğer mahallelere hizmet akışı sağlamak için mücadele edecek bir başkana ihtiyacımız var.

Kim seçilirse seçilsin 131 muhtarın seçimden sonra başkana destek olması gerekiyor. Mustafakemalpaşa için birlik olunması gerekiyor. Bana birçok muhtar arkadaşımdan bu göreve talip olmam için destek mesajı geliyor, tabi ki bu durum beni mutlu ediyor ve onur duyuyorum ama dediğim gibi tek çatı altında toplanılması şart, aksi takdirde bölünerek birşey elde etme şansımız yok'' ifadelerini kullandı

Editör: Haber Merkezi