STK'lar, Dernekler, Spor Camiası Sınıfta Kaldı STK'lar, Dernekler, Spor Camiası Sınıfta Kaldı

Oğlaktepe Şehitler Camii imamı İsmail Göl ve caminin genç cemaati tarafından organize edilen etkinlikle, çocuklar Hacivat -Karagöz gölge oyunuyla kahkaha dolu anlar yaşadı.
Teravih namazının ardından caminin yemekhane bölümünde gerçekleşen etkinliğe 200 civarında minik katılırken, yemekhaneye sığmayan veliler oyunu dışarıdan takip etti.

Cahit Kaşıkçılar ve Ufuk Durmaz tarafından sunulan oyun mink izleyicilerin büyük beğesini kazandı.

Oğlaktepe Şehitler Camii İmamı İsmail Göl etkinlik hakkında''  Çocuklarımızın zihin ve gönül dünyalarında Ramazana dair tatlı hatıralar biriktirebilmeleri bu ayın manevi atmosferinden hakkıyla istifade edebilmeleri, ahlak ve karakterlerini Ramazanın merhamet ikliminde inşa edebilmeleri için çocuklarımızı teşvik etmek gayesiyle Oğlaktepe Şehitler Camii'mizde her teravih namazı sonrası olduğu gibi bu akşamda kalpten kalbe bağ kuran, bu güzellikleri yaşatan Rabbimize hamdolsun.

Programda çocuklarımıza hayırsever desteği ile patlamış mısır ikram edildi. Çocuklarımızın bu güzellikleri yaşamasına maddi ve manevi destek olan, ikramlarla sevindiren kardeşlerimizden Rabbimiz razı olsun'' ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 10.50.32Whatsapp Image 2024 03 23 At 10.50.34Whatsapp Image 2024 03 23 At 10.50.34 (1)

Editör: Haber Merkezi