Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var

Bir yandan mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam eden Beygirci, diğer yandan Büyükşehir ve İlçe Belediyesi eliyle devam eden yatırımların takibini de gerçekleştiriyor.

Genç sporcuların yoğun talebi üzerine Yalıntaş'a halı saha sözü veren Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci sözünü tuttu. 

MHP İlçe Başkanı Suat Buldu, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, parti yöneticileri ve meclis üyeleriyle birlikte, 1 ay öncesine kadar atıl vaziyette bulunan ''Yalıntaş Mevlana Parkı'nda'' saha düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen genç başkan adayı Beygirci; etüt ve projelendirme çalışmalarının akabinde çok hızlı yol aldıklarını belirtti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'la birlikte spor yatırımlarını şehrin tamamına yaymaya kararlı olduklarının altını çizen genç başkan; ''Öncelikle halı saha alanımızı atıl vaziyetten kurtararak inşaat alanımızı stabil hale getirdik. Tüm fizibilite çalışmalarımız tamamlanmış vaziyette. En kısa zamanda ses duvarlarımızın inşaatını da tamamlayacak ve modern tesisimizi sporcu kardeşlerimizin hizmetine açacağız'' dedi.

''Toplam maliyeti 3 MİLYON TL''

Halı sahanın yapılacağı alanda futbol oynayan çocuklarla karşılaşan Beygirci, çocuklarla sohbet ederek onlara futbol topu hediye etti.

İkinci etapta 3000 m2'lik bir alanın içinde; müştemilata halı sahanın da dahil olduğu 800 m2'lik modern bir spor tesisi inşa edeceklerini belirten genç başkan adayı Beygirci, ''Projemizin toplam maliyeti 3 MİLYON TL olacak. Çok daha fazla kaynağı Cumhur İttifakı-Merkezi Hükümetimiz ve Bursa Büyükşehir Belediyemiz eliyle çocuklarımızın geleceği için kullanacağız. Burada sohbet ettiğimiz evlatlarımız yarın büyüdüklerinde, ''Ahmet abi gelmişti, bize söz vermişti, sözünü tuttu'' deseler, tüm kalbimle söylüyorum iki cihanda bize yeter. Projeye ön ayak Yalıntaş Yeni Mahalle Spor Kulübü gençlerine ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş'a şükranlarımı sunuyorum. Şimdiden Mustafakemalpaşalı sporsever hemşehrilerimize hayırlı olsun'' dedi.  

Whatsapp Image 2024 03 24 At 09.51.54Whatsapp Image 2024 03 24 At 09.51.55Whatsapp Image 2024 03 24 At 09.51.55 (1)

Editör: Haber Merkezi