10 kasım Haberleri

10 kasım haberleri ve güncel 10 kasım gelişmeleri, 10 kasım ile ilgili tüm video, 10 kasım fotoğrafları ve 10 kasım haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


Türkiye Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 85. yılında Cumhurluk Alanı'nda düzenlenen törenle anıldı.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Serda Tandoğan Kuru Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Türkiye İttifakı Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Gürkan Kolay, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu,10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 84'ncü yılında Mustafakemalpaşa'da saygıyla anıldı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Atatürkçü Düşünce Derneği 10 Kasım Mesajı Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 84. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 84’üncü yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Mustafakemalpaşa Türk Müziği Derneği'nin düzenlediği "Ata'ya Saygı" konseri yarın akşam izleyiciyle buluşacak.

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.