100. yıl Haberleri

100. yıl haberleri ve güncel 100. yıl gelişmeleri, 100. yıl ile ilgili tüm video, 100. yıl fotoğrafları ve 100. yıl haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa, zengin mutfak kültürünü daha geniş kitlelere taşıyan "Yöresel Lezzetler" kitabı ile tanışıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşalı minik cimnastikçiler 100.Yıl Cimnastik şenliğinde hünerlerini sergiledi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar tarafından Cumhuriyetin 100.Yılına özel bestelenen Mustafakemalpaşa şarkısı büyük beğeni görüyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da Cumhuriyetin 100. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Cumhurluk Alanı'nda yapılan törenle başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Akkoyunlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle oda üyelerine bayrak dağıttı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa ismi 100 yaşında

BURSA

Bursa’nın Yunan işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından ‘İşgalden Kurtuluşa Milli Mücadele Döneminde...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kapsamında gerçekleştirilecek olan Sefo konseri için hazırlıklar son sürat devam ediyor.

BURSA

Bursa’nın Yunan işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü kutlamaları büyük coşkuyla başladı. Büyükşehir Belediye Bandosu ve Bursa Mehter Takımı’nın konser verdiği kurtuluş...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kapsamında gerçekleştirilecek olan Sefo konserinin yeri değişti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa ilçesi adının alınışının 100 Yıldönümü dolayısıyla ilçeyi yıldızlar geçidine çevirmeye hazırlanıyor.