15 temmuz Haberleri

15 temmuz haberleri ve güncel 15 temmuz gelişmeleri, 15 temmuz ile ilgili tüm video, 15 temmuz fotoğrafları ve 15 temmuz haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Hain terör örgütü FETÖ'nün 7 yıl önceki darbe girişimi Adnan Menderes Meydanı'nda yapılan program ile tekrar hatırlandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa’da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün yedinci yılı anma programı Mustafakemalpaşa İlçe Şehitliği'nde yapılan program ile başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' münasebetiyle mesaj yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 7.yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından organize edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında Mustafakemalpaşa dopdolu bir güne hazırlanıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün 6. Yılında hain darbe girişime karşı direnen şehit ve gaziler Adnan Menderes Meydanında...

Genel

Mustafakemalpaşa’da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün altıncı yılı anma programı Mustafakemalpaşa İlçe Şehitliği'nde yapılan program ile başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa ilçesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde tek yürek olmak için Adnan Menderes Meydanında hazırlıklara başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından organize edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında Adnan Menderes Meydanı dopdolu bir...

MUSTAFAKEMALPAŞA
MUSTAFAKEMALPAŞA

Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’da kalkıştığı darbe girişiminin 5. yıl dönümünde, şehitler anısına Mustafaakemalpaşa’da gerçekleştirilecek etkinlik programı belli...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından organize edilen 15 Temmuz programı kapsamında Adnan Menderes Meydanı’nda hazırlıklar başladı.