Buluşma Haberleri

buluşma haberleri ve güncel buluşma gelişmeleri, buluşma ile ilgili tüm video, buluşma fotoğrafları ve buluşma haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


Karacabey

Bursa’nın Karacabey ilçesinde, balıkçı Adem Yılmaz ile kurduğu dostluk hikayesiyle milyonların gönlüne taht kuran Yaren Leylek, 13. yılda da göçten...

MUSTAFAKEMALPAŞA

AK Parti Genelbaşkan Vekili Efkan Ala "Muhtarlar Buluşması’ programı kapsamında Mustafakemalpaşa'da 131 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın Bursa merkezdeki güçlü sesi Paşader dernek ve STK başkanlarını ağırladı.Almira Hotel'de gerçekleşen toplantıda birlik mesajı verildi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar Adnan Menderes Meydanı'nda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

MUSTAFAKEMALPAŞA

Kestelek Muhtarı Kemal Doğru'nun girişi ile 6 yıl önce ilki yapılan ''Akraba Buluşması'' bu yılda büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Her fırsatta gençleri dinleyen, gençlerin her projesine destek olan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ilçenin köklü eğitim kurumlarından biri olan...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa siyaseti ve sivil toplum kurumları Bursa'da bulunan Yörük Kültür Derneklerinin açılış ve kongrelerinde bir araya geldi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Başkan Mehmet Kanar, Mustafakemalpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından tertiplenen gençlik buluşmasında öğrencilerle bir araya geldi.

BURSA