Emniyet Haberleri

emniyet haberleri ve güncel emniyet gelişmeleri, emniyet ile ilgili tüm video, emniyet fotoğrafları ve emniyet haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da yaşanan iki olayın zanlısı emniyet güçlerinin hızlı müdahalesiyle yakalandı. İki zanlı çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Genel

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, yivsiz tüfek ruhsatnamesi geçerlilik süresi dolan vatandaşların 1 Eylül 2024 tarihine kadar ruhsatnamelerini yenilemeleri duyurusunda bulundu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçe dışından gelebilecek hırsızlara karşı ilçe halkını uyardı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. yılı anısına düzenlenecek olan Polis Haftası etkinliklerinin programını kamuoyu ile paylaştı.

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü vatandaşların dolandırıcılık olaylarına karşı bilinçlendirme amaçlı çalışmalarına devam ediyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da ki bir adreste zorla tutulduğunu beyan eden kadın şahıs emniyet güçlerinin müdahalesiyle kurtarıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından son dönemde yapılan başarılı operasyonlara yenileri eklendi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da yılbaşı gecesi silahla havaya ateş edenler, polis tarafından silahlarla birlikte yakalandı.

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapılan operasyonda bir iş yerinde çok sayıda makeron ve kaçak sigara ele geçirildi.

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuya yönelik yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Annesini tehdit ederek oturduğu eve zarar veren H.G Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yakalanarak adliyeye sevkedildi.

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçeyi suç makinelerinden temizlemeye kararlı.