Okul Haberleri

okul haberleri ve güncel okul gelişmeleri, okul ile ilgili tüm video, okul fotoğrafları ve okul haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında 2024 yılında başlatılan okul müdürleri görev değişim yerleri belirlendi.

Mustafakemalpaşa Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından başlatılan kampanyada eski kitaplarını getiren öğrenciler harçlıklarını alacaklar.

Mustafakemalpaşa İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları etkinliğinde dereceye giren okullara ödülleri verildi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen okul sporları etkinliği başlıyor.

EĞİTİM

15 günlük ara tatilin ardından ilkokul, ortaokul ve liselerde yeni dönem başladı. Mustafakemalpaşa’da 16960 öğrenci sabah saatlerinde okulun yolunu tuttu.

Okullarda ücretsiz olarak verilen bir öğün yemeğimn kaldırılması nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları tarafından 81 ilde eş zamanlı basın...

EĞİTİM

Yaz tatilinin bitmesine az bir süre kalırken okulların açılması için geri sayıma geçildi, okul alışverişi de yavaş yavaş başladı.

EĞİTİM

2023 yılı Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı eğitim kurumlarındaki müdürlerin atama taslak listesi yayınlandı.

EĞİTİM

Mustafakemalpaşa Ortaokulu, Türkçe Öğretmeni Sema Ertan Özcan ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Fatih Özcan’ın moderatörlüğünde köy okullarına kütüphane kurmaya devam ediyor.

EĞİTİM

Okullarda ara tatil için beklenen gün geldi. Ara tatil Ramazan Bayramını da kapsayacak.

14 Eylül Bulvarı üzerinde yeni sinyalizasyon sistemi kuruldu.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Türkiye'de eğitime 20 Şubat'a kadar ara verildiğini duyurdu.