Tatlıtop Haberleri

tatlıtop haberleri ve güncel tatlıtop gelişmeleri, tatlıtop ile ilgili tüm video, tatlıtop fotoğrafları ve tatlıtop haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


9 Eylül’de Adnan Menderes Meydanı'nda başlayan 31. Tatlıtop Basketbol Şöleni nefes kesen final maçlarıyla sona erdi.

SPOR

Türkiye’nin en uzun soluklu sokak basketbol organizyonu olan ve bu yıl 31. düzenlenen Tatlıtop Basketbol Şölen final yapıyor.

SPOR

Türkiyenin en uzun soluklu sokak basketbol şöleni 31. Tatlıtop Basketbol Şöleni'n de final heyecanı başlıyor.

Grup maçlarının tamamlandığı 31. Tatlıtop Basketbol Şöleni'nde bu akşam oynanacak olan maçlarla yarı finali heyecanı yaşanacak.

31. Tatlıtop Basketbol Şöleni dün akşam oynanan maçlarla başladı. Heyecan dolu maçlara sahne olan gece, Mehmet Kanar'ın yaptığı hava atışıyla...

Türkiye’nin en önemli açık hava basketbol organizasyonlarının başında gelen Tatlıtop Basketbol Şenliği bu akşam oynanacak maçlarla start alıyor.

SPOR

Basketbol severlerin heyecanla beklediği, Türkiye’nin en önemli açık hava basketbol organizasyonları arasında gösterilen TATLITOP Basketbol Şöleni için kayıtlar başlıyor.

SPOR

Türkiye’nin en uzun soluklu sokak basketbol şöleni TATLITOP dün akşama oynanan final maçları ve ödül töreni ile sona erdi

SPOR

30. Tatlıtop Basketbol Turnuvası yarı finalleri tamamlandı, finalistler belli oldu.

SPOR

30. Tatlıtop Turnuvası'nda grup maçları tamamlandı. 2 gün ara verilecek turnuva cumartesi akşamından itibaren yarı final maçları ile devam edecek.

SPOR
MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın en çok ilgi gören turnuvası "Tatlıtop Basketbol Şöleni" bu akşam start alıyor