Uzkınay Haberleri

uzkınay haberleri ve güncel uzkınay gelişmeleri, uzkınay ile ilgili tüm video, uzkınay fotoğrafları ve uzkınay haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay ve beraberindeki heyet TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı yayınladığ mesajla kutladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde düzenlenen Marmara Bölgesi Oda/Borsa başkanları toplantısına katılım sağladı.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye’nin ilk ve yerli elektrikli otomobili “TOGG T10X” Gemlik’teki fabrika üretim tesislerinden teslim aldı.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay'ın da üyesi olduğu İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu Komisyon toplantısı...

Mustafakemalpaşa Ticaret Odası Başkanı Tekin Uzkınay ve yönetim kurulu üye ziyaretlerine devam ediyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, TOBB İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu Komisyonu'na seçildi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1 Ekim’de yapılan organ seçiminin ardından görev dağılımı yapıldı

1 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay oda üyelerine seslendi