Yönetim kurulunun belirlenmesinin ardından kısa bir süre sonra görevlendirmeyi yapan başkan Turgut, tüm ekibini sahaya sürerek nabız yoklamaya başladı. Geçtiğimiz hafta çarşamba günü ilçedeki basın mensuplarıyla bir araya gelen başkan Turgut, ilçe genelinde istişare yaparak çalışmalarına devam edeceğini belirtmişti.

Bu toplantının ardından tam kadro sahaya çıkan AK Parti ilçe teşkilatı başta dernekler ve kurumlar olmak üzere bir çok ziyarette bulunarak hem kendini tanıttı hemde ilçe halkını taleplerini topladı.

''Herkesle Diyalog''sloganıyla çalışmalarını süreden başkan Turgut, aynı zamanda 31 Mart 2024 te yapılacak olan yerel seçim çalışmalarınada devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içinde belediye meclis üyesi aday adaylığı başvuru taleplerini alan parti binasında yoğunluk hiç azalmazken, Başkan Mutlu Turgut gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, son başvuru tarihi olan 5 Ocak tarihine kadar çok daha fazla başvurunu geleceğinden emin olduğunu belirtmişti.

Yönetim kurulu üyelerinin tamamının sahada olmasını isteyen Turgut, aynı zamanda kurulan komisyonlar ile talep ve isteklerin en hızlı şekilde karşılanmasını istiyor ve süreci takip ediyor.

Herkesle Diyalog

''Herkesle Diyalog'' sloganıyla sahada olan yönetim geçtiğimiz haftada Mustafakemalpaşa Karadeniz Kültür ve Yardımlaşma Derneği,Mustafakemalpaşa Muharip Gaziler Derneği,Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği,Mustafakemalpaşa Mahalle Muhtarları Derneği,Gümüşhaneliler Derneği,Orta Mahalle Sosyal Yardımlaşma,Dayanışma ve Kalkınma Derneği'ni ziyaret eden Turgut ve yönetim kurulu üyeleri, aynı zamanda ilçenin en kalabalık günü olan perşembe günü  pazaryeri esnafı ve çarşı esnaflarını ziyaret etti.

Milli Heyecan Dev Ekranda Yaşandı Milli Heyecan Dev Ekranda Yaşandı

WhatsApp Image 2023-12-07 at 00.46.43

BUSKİ'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Dernek ve esnaf ziyaretlerinin ardından Mutlu Turgut, cuma günü güne BUSKİ Mustafakemalpaşa İlçe Müdürlüğüne geri atanan Kemal Güven'e hayırlı olsun ziyaretiyle başladı, yaklaşık 9 aylık aranın ardından tekrar göreve geri dönen Güven'e görevinde başarılar dileyen Turgut, ilçede devam eden altyapı çalışmalarıyla ilgili istişarelerde bulundu.

Aynı gün programına hız kesmeden devam eden Turgut cuma namazı için Yeşilova Mahallesi'ni ziyaret eden Turgut, namazın ardından mahalle sakinleriyle buluştu.

WhatsApp Image 2023-12-08 at 14.07.27

Ortak Noktamız Mustafakemalpaşa

AK Parti İlçe Başkanı hafta boyunca devam eden ziyaretlerinde ortak noktanı ilçe genelinde yapılan çalışmalar olduğunu belirtirken, yapılacak çalışmalar hakkında da karşılıklı istişarelerin gerçekleştirildiği aktardı.

Amaçlarının herkes ile diyalog kurarak farklı kesimlerden gelen talepleri en hızlı şekilde çözmek olduğunu belirten başkan Turgut, seçimler için ise çalışmaların devam ettiğini genel merkez tarafından iletilecek olan kararların hayata geçirilmesi için çalıştıklarını belirtti.

WhatsApp Image 2023-12-07 at 23.52.21WhatsApp Image 2023-12-07 at 19.01.15WhatsApp Image 2023-12-07 at 16.37.43WhatsApp Image 2023-12-07 at 00.46.42WhatsApp Image 2023-12-07 at 15.28.16

Editör: Haber Merkezi