Siyasi partilerde 31 Mart Yerel Seçimlerinde adaylar açıklanmaya devam ederken, açıklanan adaylar ve teşkilatları çalışmalarına başladı. Cumhur İttifakı olarak Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Ahmet Beygirci açıklanırken ilçede yankıları yaşanmaya devam ediyor.

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut 31 Mart seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Bu dava;
Zamanın, mekânın ve makamın ötesindeki bir anlayışla,
hırsını sevdasına,
nefsini kalbine,
öfkesini aşkına feda edenlerin davasıdır."

Başkan Ay Güven Tazeledi Başkan Ay Güven Tazeledi

Kurulduğu günden bu yana Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Liderliğinde tek derdi hizmet üretmek ve ülkemizin üzerinde gezen kara bulutlara göğüs germek olan Cumhur İttifakımız yeni bir seçime yeni bir zafere doğru emin adımlarla yürümektedir. İlçemiz özelinde de el ele, omuz omuza yürüyen İttifakımız son gelişmelerle birlikte güç kazanmış, basit siyasi hesaplardan münezzeh bir şekilde Güçlü Mustafakemalpaşa için çoktan yola koyulmuştur.
Ülkemizin en büyük sigortası olarak gördüğümüz Cumhur İttifakımızın sarsılmaz iradesi Güçlü Mustafakemalpaşa idealimizin de en önemli teminatlarından biridir.
İttifakımızın içinde, sen bunu aldın, ben bunu aldım diyecek ve bunun siyasi hesaplarını yapacak tek bir fert yoktur.
Bulanık suda balık avlama merakına kapılanlara en güzel cevabı aziz Milletimiz 31 Martta verecektir.
Cumhur İttifakımızın birlik ve bütünlüğünü göreve geldiği günden bu yana hisseden AK Kadrolar yine duruşundan ödün vermeden çalışmalarına devam edecektir.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin tabiriyle "Cumhur İttifakı tüm hesapların üzerinde hasbi ve harbi bir birlikteliktir.
Şunu açıkça söylüyoruz ki;
Önce Türkiye'm önce Bursa'm önce Mustafakemalpaşa'm diyenlerle çıktığımız yolculuğu hiç bir siyasi kulis yolundan edemeyecektir.
Bizler tekerimize çomak sokmak için tetikte bekleyen çamur zihniyetleri, çarpık niyetleri, münafık siyasetçileri çok iyi biliyoruz.
Fakat Cumhur İttifakı paydaşları, büyük resme yani Türkiye Yüzyılına odaklanmış kadrolar olarak önüne bakmaya devam edecek ve aşk ile millete hizmet görevini yerine getirecektir.
Güçlü Mustafakemalpaşa idealimizin önüne set kurmak isteyenler tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak,31 Mart gecesi zaferimizin önünde duramayacaklardır.
Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa'da kararını vermiş Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayımız Ahmet Beygirci'ye emaneti teslim etmiştir.
Bize düşen bundan böyle daha çok çalışıp, Evveli Devlet bekası, Ahiri güçlü Türkiye hedefi olan İttifakımızı daha güçlü kılarak zaferden zafere koşmaktır.
Tabanından tavanına manevi duygularla kurulan bu ittifaka zarar vermek isteyenler bundan böyle hesaplarını ona göre yapmalıdır.
Genel başkanlarımızın hukukunu ve bu ittifaka gönül vermiş milyonların umudunu, Cumhur İttifakı olarak hep birlikte koruyacağımızı bir kez daha kararlılıkla bildirmek istiyoruz'' dedi.

 

Editör: Haber Merkezi