Meslek lisesi mobilya bölümünü canlandırmak için hayata geçirilen projenin ikinci ayağı bugün gerçekleştirildi. Rani Mobilya, Akar Mobilya , Mezza Mobllya, Midoser Mobilya ve Kul Mobilya tarafından hayata geçirilen projenin ikinci aşaması olan bölüme kayıt yaptıran öğrencilere 1500 TL hoşgeldin bonusları Akar Mobilya sahibi Ercan Akar ve Midoser Mobilya sahibi Emel Coşkun tarafından devam sağlayan 27 öğrenciye dağıtıldı.

Dağıtımdan önce açıklamada bulunan Akar ve Coşkun, meslek liselerinin ülke ekonomisi ve sektör geleceği için önemine vurgu yaparak öğrencilerden eğitim süreçlerinde kendilerini iyi yetiştirmeleri ve okul bittiğinde donanımlı bir şekilde iş hayatına başlamaları gerektiğini iletti.

Proje kapsamından atölyenin mevcut yapısının sektör taleplerine uygun ekipman ile destekleneceğini belirten Ercan Akar, bu şekilde öğrencilerin altyapısının güçleneceğini belirtti.

Orta Mahalle'de Devir Teslim Yapıldı Orta Mahalle'de Devir Teslim Yapıldı

Bonus dağıtımının ardından söz alan öğrenciler ise bölümü isteyerek seçtiklerini belirterek projenin kendilerine güven verdiğini belirtip teşekkür ettiler.

Editör: Haber Merkezi