Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Beygirci ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Muhammet Tekin'e hayırlı olsun dileklerini iletti.

İlçe Başkanı Beygirci ziyaret esnasında  karşılıklı istişare ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini belirtirken, 2024 yılında gerçekleştirilecek yerel seçimleri değerlendirdiklerini iletti.

Beygirci yaptığı açıklamada, '' İl başkanımızın tek aday olarak girdiği kongrenin ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

İlçe teşkilatı olarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verirken, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere hız kesmeden çalıştığımızı belirttik.Son genel seçimde ilçemizde yakaladığımız başarıdan bahsederek Mustafakemalpaşa'nın yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'ni beklediğine yönelik izlenimlerimizi sunarak, tüm teşkilatımızla göreve hazır olduğumuzu birkez daha vurguladık'' dedi.

MHP İlçe Teşkilatından Karadeniz Derneğine Ziyaret MHP İlçe Teşkilatından Karadeniz Derneğine Ziyaret

Beygirci, Başkan Tekin'in ise yapılan çalışmaları ve partinin Mustafakemalpaşa'da geldiği noktayı çok iyi takip ettiklerini belirttiğini ve her zaman ilçe teşkilatının yanında olarak desteklediklerini belirttiğini ifade etti.

WhatsApp Image 2023-11-21 at 15.52.30 (1)WhatsApp Image 2023-11-21 at 15.52.28

Editör: Haber Merkezi