WhatsApp Image 2023-11-02 at 11.49.249 Eylül 2023 tarihinde Türkiye İttifakı Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı olarak atanan Gürkan Kolay, Cumartesi günü açılışı yapılacak olan ilçe başkanlığı binasında basın mensuplarıyla biraraya geldi.

Genel Başkan Sinan Oğan'ı Mustafakemalpaşa'da misafir edecek olmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Kolay ''kısa süre içinde hızlı hareket ederek  14 kişiden oluşan yönetim ana kadememizi oluşturduk.

İlçe binamızın hazırlanması ile aynı yolda yürümekten onur duyduğumuz genel başkanımız Sinan Oğan beyi ilçemize davet ettik. 4 Kasım Cumartesi günü saat 13:00 te kensini ilçe girişinde karşılayarak, Adnan Menderes Meydanı'na hareket edeceğiz. Burada yapılacak esnaf ziyaretlerinin ardından Balıkesir Caddesi No:95 te bulunan ilçe başkanlığı binasının açılış törenini gerçekleştirmiş olacağız. 

Last Summer Cafe Bistro Açıldı! Last Summer Cafe Bistro Açıldı!

Türkiye İttifakı Partisi ülkemize, ilçe başkanlığımız ise Mustafakemalpaşa'mıza siyasette yeni bir heyecan getirecek. Ben ve yönetim kurulum ile bu heyecanı hem yaşayacak hemde ilçe halkımıza yaşatacağız.İlçe başkanlığı açılış programımıza tüm ilçe halkımızı davet ediyorum'' ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-11-02 at 13.32.25