Sektöründe 32. yılını tamamlayan Koyuncu Firması; Türkiye distribütörlüğünü yaptığı makinaları ileri tarım teknolojileri mottosu ile, Türkiye’nin en büyük tarım organizasyonu olan Agroexpo- 19.Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yerini aldı. 

SEMİH KOYUNCU’DAN TARIM SEKTÖRÜNE İLİŞKİN DEĞERLENDİRME;

Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı

Fuar ile ilgili sürece ve her geçen gün dönüşen tarım makineleri ve teknolojilerine değinen Koyuncu Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Semih Koyuncu; 

Tarım sektörü, insanlığın en temel ihtiyaçlarından biri olan gıda üretimi için vazgeçilmez bir rol oynamaktadır. Ancak, artan nüfus ve iklim değişiklikleri gibi faktörlerle birlikte, tarım sektörü de sürekli olarak değişmekte ve dönüşmektedir. Bu değişimin merkezinde ise tarım makineleri ve teknolojileri yer almaktadır. Tarım makineleri ve teknolojileri, tarım sektörünü daha verimli, sürdürülebilir ve karlı hale getiriyor. Gelecekte, bu teknolojilerin daha da gelişmesiyle birlikte tarımın daha da dönüşeceği ve gelişeceği beklenmektedir. Bu da hem çiftçilerin hem de tüketicilerin faydasına olacaktır.dedi.

WhatsApp Image 2024-02-04 at 20.10.10 (1)WhatsApp Image 2024-02-04 at 20.10.10 (2)WhatsApp Image 2024-02-04 at 20.10.10 (3)

Editör: Haber Merkezi