31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimi için Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığına adaylığı açıklanan Beygirci'yi, ittifak ruhuna gönül veren partililer ve Yalıntaşlı vatandaşlar meşaleler eşliğinde, coşkuyla karşıladı.

MHP İlçe Başkanı Suat Buldu, Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve Cumhur İttifakı kadrolarının katılımıyla Yalıntaş Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda gençlerin sorularını cevaplayan genç Başkan Adayı Beygirci;

''Bizler umutluyuz, heyecanlıyız, azimliyiz. Cumhur İttifakı kadroları olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı coşkuyla karşıladık. İnşallah 1 Nisan sabahı da Yalıntaş'ta olduğu gibi tüm Mustafakemalpaşa'da hemşehrilerimiz bizleri coşkuyla karşılayacak. Cumhur bizim, Mustafakemalpaşa bizim, Türkiye hepimizin diyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye ve Cumhurbaşkanımıza bizleri bu göreve layık gördükleri için şükranlarımı sunuyorum.'' dedi.

WhatsApp Image 2024-02-04 at 16.25.59

Yalıntaş Mahallesi ve sivil toplum kuruluşları tek vücut

Mustafakemalpaşa'yı yönetirken en çok yerel dinamiklerin ve STK'ların yönetime katılmasına, fikirleriyle ilçeye değer katmasına ihtiyacı olduğunu her toplantıda önemle vurgulayan Beygirci'ye, dernek başkanları ve yöneticileri program boyunca eşlik ettiler. Köy kahvelerinin olduğu alanda başlayan coşkulu karşılamada; pek çok kırsal mahallenin birleşmesiyle yeni kurulan ''Yalıntaş Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'' başta olamk üzere, kırsal mahalle dernekleri, sivil toplum kuruluşları, Yenimahalle Gençlik Spor Kulubü ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulunarak Cumhur İttifakına desteklerini ilettiler.

Şölen havasına dönüşen coşkulu karşılamanın ardından kahvehaneleri ve dükkanları tek tek dolaşarak vatandaşlar ile buluşan genç Başkan Adayı Ahmet Beygirci, mahalle halkının talep ve önerileri doğrultusunda gerekli çalışmaları en hızlı şekilde başlatacaklarını belirtti.

WhatsApp Image 2024-02-04 at 16.25.58

'Başkan Kanar'la ilk günkü aşkla ve heyecanla çalışıyoruz'

Derun Sanat Atölyesi Kursiyerleri Hünerlerini Sergiledi Derun Sanat Atölyesi Kursiyerleri Hünerlerini Sergiledi

Talepleri kalem kalem not ettiklerini, genelden yerele hizmet yelpazesini ortak akıl ve istişare kültürüyle genişleteceklerini önemle vurgulayan Beygirci, merkez kahvehanelerinden birinde düzenlenen toplantıda, ''Yine, yeniden Bursa, yine yeniden Mustafakemalpaşa hedefiyle; gerek Bursa Büyükşehir Belediyesinde, gerekse Mustafakemalpaşa'da zafer bayrağını tekrar dalgalandırmak adına Sayın Alinur Aktaş'la ve Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kanar ağabeyimle ilk günkü aşkla, canla başla çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı hedeflerimiz için yolumuz açık, hedefimiz net, sevdamız büyük. Allah'ın izniyle geliyoruz! Bu toprakları hak ettiği hizmeti kavuşturana kadar da Yalıntaş başta olmak üzere, hizmet kalelerimizi asla terk etmeyeceğiz. Bizleri coşkuyla karşılayan, bağrına basan, ''Bizim Ahmet bu işi yapar!'' diyen, dualarını ve desteklerini esirgemeyen siz kıymetli hemşehrilerime tüm kalbimle teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.'' dedi.

WhatsApp Image 2024-02-04 at 16.26.00WhatsApp Image 2024-02-04 at 16.26.00 (1)WhatsApp Image 2024-02-04 at 16.26.00 (2)

Editör: Haber Merkezi