Romanspor 1. Amatör'de Romanspor 1. Amatör'de

Yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, Gıda Teknolojisi programına 41, İşletme Yönetimi programına 41, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programına 52, Organik Tarım programına 21, Pazarlama programına 31 ve Tohumculuk Teknolojisi programına 21 öğrenci olmak üzere Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu'na toplam 207 yeni öğrenci  yerleşmiş oldu.

Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu'nu tercih eden öğrenciler zengin ve çeşitli akademik programların sağladığı fırsatlarla, kariyerlerine sağlam bir temel atma imkanına sahip oluyor.

Gıda sektöründen işletme dünyasına, tarımın sürdürülebilirliğinden pazarlamanın inceliklerine kadar geniş bir yelpazede eğitim veren Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu, öğrencilere hem teorik bilgi hem de pratik beceri kazandırıyor.

Yerleştirme hakkı kazanan öğrenciler kayıt işlemlerini e-devlet üzerinden 28-30 Ağustos tarihleri arasında yapabilecek. Kayıt için ayrıntılı bilgi https://uludag.edu.tr/mkpasa adresinden öğrenilebilir.

Müdür ÖZ’den Yeni Öğrencilere Teşekkür

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Mehmet ÖZ, 2023 YKS yerleştirme sonuçlarıyla Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu'na yerleşen öğrencilere seslenerek şunları söyledi: "Bu yıl okulumuza gösterilen yoğun ilgi ve güven için yeni öğrencilerimize en içten teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Yeni öğrencilerimizle birlikte yolumuza devam edeceğimiz için büyük bir mutluluk duyuyorum. Hep birlikte, bilgiye aç birer zihin olarak başlayacağınız bu serüvende hem kendinizi hem de çevrenizi dönüştürecek adımlar atacağınıza inancım tam. Yüksekokulumuz, sadece bir eğitim kurumu değil, aynı zamanda bir aile ortamıdır. Sizleri bu aileye katıldığınız için kutluyor ve sevgiyle karşılıyoruz. Alanında uzman öğretim kadromuz ve modern eğitim olanaklarımızla, sizlere en iyi şekilde eğitim sunmayı taahhüt ediyoruz.

Her bir öğrencimizin bu yolda bizim için ayrı bir değeri vardır. Yeni öğrencilerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Onların heyecanını ve enerjisini, yüksekokulumuzun dinamizmiyle birleştirerek geleceği birlikte şekillendireceğimize inanıyorum. Aynı zamanda bu başarıda emeği geçen öğretim kadromuza, idari personelimize ve destek veren herkese teşekkür ederim.

Tekrar hoş geldiniz ve başarılı bir akademik yolculuk geçirmenizi dilerim."

Editör: Haber Merkezi