2024 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere teşkilat olarak hazır olduklarını belirten Beygirci ittifaklar doğrultusunda çıkacak kararlara yönelik canla başla çalışacaklarını ve Mustafakemalpaşa'yı yönetmeye hazır olduklarını belirtti.

Beygirci ilçe siyasetinde teşkilat olarak tüm birimleri ile seçime ve sonrasında yönetime hazır olan tek partinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu belirtti. Açina Restoran'da gerçekleşen buluşmada ilk olarak ilçe kongresi sürecini değerlendiren Beygirci, genel merkez ve il başkanlığı tarafından kendisine yeniden tebliğ edilen ilçe başkanlığı görevi nedeniyle teşekkürlerini iletti.

İstifanın ardından yeniden ilçe başkanlığı görevine getirilmesinin bazı kesimler tarafından gündeme getirilen konuların önünü kestiğine vurgu yapan Beygirci, tek adaylı bir kongre olmasına rağmen birlik ve beraberlik içinde yaşana bir kongre olduğunu belirterek kongreye katılan tüm partililere teşekkür etti.

Soru cevap kısmından önce bir açıklama yapan Beygirci şu ifadelere yer verdi;

''Değerli basın mensupları bu güzel Mustafakemalpaşa akşamında davetimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

2 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi 14. olağan Mustafakemalpaşa ilçe kongremiz öncelikle ilçemize Bursa’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Kongre sonrasında Mustafakemalpaşa 13. dönemin ardından 14. dönemde de Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı olarak görev yapacak olmanın gurur ve onurunu yaşıyorum. Geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de hem partimizin hem de cumhur ittifakımızın başarılı olabilmesi için bıkmadan ve usanmadan kapı kapı dolaşarak nasıl zaferler kazandıysak yine aynı ciddiyet ve azimle tüm vatandaşlarımız ve hemşerilerimizi kucaklayarak bu görevi ifa etmenin mutluluğunu yaşayacağım.

Özel Nüve Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Açıldı Özel Nüve Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı

Kayıtsız Şartsız Destek Olduk

Milliyetçi ve ülkücü hareketin birer neferi olarak bugüne kadar bilgi liderimiz Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli Bey’in talimatları doğrultusunda Cumhur İttifakı’mızın çıkarları için kayıtsız şartsız her zaman destek olduk ve bundan sonraki dönemde de yine liderimiz de talimatları doğrultusunda çalışmalarımıza büyük dikkatle devam edeceğiz, hiçbir zaman ayrıştırıcı olmayacağız her zaman birleştirici olarak birlik ve beraberliği tesis etmek amacıyla ilçemizde siyasetimizi gerçekleştireceğiz. Meydanı koltuk ve menfaat düşüncesi içinde olanlara bırakmadan daha önce de yaptığımız gibi bir olarak diri olarak Elif gibi dimdik durarak,hemşehrilerimiz için  daha konforlu bir Mustafakemalpaşa yaratmak için çalışacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. İlçemizde bir hizmet yarışının olmasını istemek bunun için çaba harcamak ismiyle dünyada tek olan Mustafakemalpaşamız için çok önemli.

Hiç Bir Görevden Kaçmadık

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı olarak bugüne kadar hiçbir görevden kaçmadığımı bütün medya mensubu arkadaşlarımız çok iyi bilirler. Bu dönemde de yaklaşan yerel seçimler öncesinde yine ilçemiz için hiçbir görevden kaçmayacağımı buradan sizler aracılığıyla tüm hemşehrilerime duyurmak isterim. Birçok alanda sohbetlere konu olan 31 Mart 2024 yerel seçimleri bizim için, Cumhur ittifakımız için çok büyük önem arz etmektedir. Aktif siyasetin çeşitli kademelerinde yer aldığım bu süre içinde ilçemizin ihtiyaçları ve yapılması gerekenler konusunda bütün konulara şu anda en vakıf olan kadroya Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı sahiptir. Bu minvalde buradan vatandaşlarımızın merakını gidermek isterim,  Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde tüm kadrolarıyla göreve hazırdır''

Genel Seçimin Kazananı MHP İlçe Teşkilatı Oldu

Açıklama sonrası basın mensuplarından gelen soruları cevaplayan Beygirci, 14 Mayıs 2023 Milletvekili seçimlerinde ilçede alınan oy oranı ile merkezin dikkatini çektiklerini belirterek bu başarının yerel seçimlerde göz ardı edilmeyeceği aktardı.

7 Ekim'de yapılacak olan AK Parti kongresinin ardından seçim startının verilebileceğini belirten Beygirci, çıkacak karar doğrultusunda Mustafakemalpaşa'nın Milliyetçi Hareket Partisi'ne verilmesi halinde görev alacak kadroların hazır olduğunu belirtti.

Beygirci'' Genel seçim sonrası ilçe halkının bize karşı olan ilgisi memnuniyet verici, elde edilen başarının bizlere neler kazandırdığını yaptığımız görüşmelerde görüyoruz. Partimizde yer almak bizimle yol yürümek isteyen birçok hemşehrimiz var, belediye meclis üyesi olmak isteyen ilçenin önde gelen çok değerli kişileri var, bu geri dönüşler bize güç veriyor''ifadelerini kullandı.

Kadromuz Hazır

''İlçemiz için tüm konulara vakıfız ve bunun için oluşturmuş olduğumuz kadromuzla bunların üstesinden gelecek durumda bir Milliyetçi Hareket Partisi var'' dedi.

Editör: Haber Merkezi