Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet

İlçe Başkanı Suat Buldu mesajında şu ifadeleri kullandı: 

"Kıymetli dava arkadaşlarımız, iki etaplı bir seçim için günlerce durmadan yorulmadan çalışma yaparak, bölgemizde adım adım dolaştık, anlattık, dinledik ve devletimizin geleceği konusunda neler olması gerektiğini konuştuk. 

Mustafakemalpaşa İlçe teşkilatımız için bir seçimden çok daha fazlası olan bir süreci hep birlikte beraber yürüttük. Milletvekiliği seçim zamanında adayımız olan ilçe başkanımız Sn. Ahmet BEYGIRCİ ile seçim bölgemiz olan  Bursa 1. Bölgede insanlara dokunduk, bizler inandık fakat nasip olmadı. Böyle bir sonucun olması bizi yolumuzdan dahi etmeyerek birbirimize daha sıkı bir şekilde sarilmamizi sağladı... Bozkurtlar olarak biz burada geçmişte olduğu gibi varız,daha güçlü bir şekilde var olacağız iri olacağız diri olacağız ve bir olacağız. Bozkurt'lar artık dimdik ayaktadır ve güçlü adımlarla yürümeye devam edecektir.

Öncelikle hepinize teşekkür ederiz ki herkes elini taşın altına koydu ve içimizde yüreğini taşın altına koyanlar vardı varolsunlar..

Cumhur ittifakı ile adayımız olan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ile ise başarıyı yakalamış olmamız ayrı mutlu etmiştir. Biz biliriz ki esas olan DEVLET-İ EBED MÜDDET tir. 

Emek veren, destekleyen, gecesini gündüzüne katanlardan selam verenlere kadar, korna basmaktan yorulmadan konvoya katılanlar, sosyal medyada adım adım takip edenlerden elinde bayraklarla meydanlara inenlere kadar, sandık başında sıcak,soğuk havasız bir ortamda sandığın kahramanları olan sandık görevlilerimize, bina sorumlularımıza, emanete sahip çıkmak için elinde kalemle tek tek sayım bekleyen müşahitlerimize, gönülleri kocaman gönüllülerimize, geleceğin neferi gençlerimize, davamız bizim davamız diye kurt gibi çalışan Ülkücülerimize, Altınla tartsak kıymeti biçilmez kadınlarımıza, duruşuyla örnek birbirinden kıymetli yöneticilerimize, ülkü ocakları Başkanımıza ve yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. 

Selam olsun Kürşat'a 
Selam olsun Kırk Çerisine
İyi ki varsınızzzz 🤘🇹🇷🤘""

350504359_1431283047700342_6898252147344784516_n

Editör: Haber Merkezi