Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı
Murat Dönmez sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
Mustafakemalpaşalılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği... 30 yıllık bir sevda.
Örnek aldığımız, derneğimizin kurucu üyelerinin heyecanını içimizde yaşatarak, Bursa'da yaşayan 150 bin hemşehrimiz ile Mustafakemalpaşamızda yaşayan hemşehrilerimiz arasında köprü kurmak için, birbirimize daha da sıkı bağlanarak, Derneğimizin kurumsal kimliğinin verdiği gücü arkamıza alıp, tüm siyasi görüşlere saygılı ama siyaset üstü ve sadece Mustafakemalpaşa aşkı ile hizmet etmeye geliyoruz.
PAŞADER'in ana hedefi olan eğitime destek için, iyi günde ve kötü günde hemşehrilerimize omuz vermek için, kültürel değerlerimizi ve ilçemizin güzelliklerini Türkiye'ye duyurmak, Kadınlarımızın sesine ses olmak, Mahalle Derneklerimiz ile bir bütün olup kimseyi ayrıştırmadan, el ele, gönül bağı ile hizmet etmek istiyoruz.
Sanayicisinden bilişim sektörüne, basından spor camiasına, esnafından memuruna kadar, işinin ehli ekip arkadaşlarımızla Derneğimizi daha ileriye taşımak istiyoruz.
BEN MURAT DÖNMEZ.
Beni tanıyorsunuz; PAŞADER'in yardım faaliyetlerinden spor aktivitelerine, öğrenci burslarından hayallerimizi süsleyen AR-GE çalışmalarına kadar, gece gündüz, durmadan, yorulmadan, dinlenmeden hizmet verdim. İYİSİNİ YAPTIK. ŞİMDİ DAHA DA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN MUSTAFAKEMALPAŞALILAR EĞİTİM, KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİMİZİN BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞIMI TÜM KAMUOYU İLE PAYLAŞIYORUM.
Bursa'da otomotiv yedek parça üzerine hizmet veren bir firmanın sahibi olan Dönmez, evli ve 3 çocuk babası.
Editör: Haber Merkezi