Paşader Haberleri

paşader haberleri ve güncel paşader gelişmeleri, paşader ile ilgili tüm video, paşader fotoğrafları ve paşader haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği(PAŞADER) yeni başkanını belirledi.

Deniz İsmail Kalkandeler 19 Mayıs 2024 tarihinde yapılacak olan Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim-Kültür ve Yardımlaşma Derneği kongresinde başkan adayı olduğu açıkladı.

19 Mayıs 2024 tarihinde seçime gidecek olan Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim-Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkan aday Murat Tunçel çalışmaları hakkında Paşada'ya...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim-Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde (PAŞADER) kongre tarihi belli oldu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Önümüzdeki günlerde kongreye gidecek olan Mustafakemalpaşa'nın Bursa merkezdeki güçlü sesi Mustafakemalpaşalılar Derneği için ilk adaylık açıklaması Murat Tunçel'den geldi.

BURSA

PAŞADER Geleneksel Turnuvası bu yıl 3 branşta ''PAŞADER 100. Yıl Cumhuriyet Turnuvası'' olarak düzenlendi.

Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin (PAŞADER) düzenlediği ''100.Yıl Cumhuriyet Turnuvası'' heyecanı başlıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın Bursa merkezdeki güçlü sesi Paşader dernek ve STK başkanlarını ağırladı.Almira Hotel'de gerçekleşen toplantıda birlik mesajı verildi.

Ankara Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hayati Akyol 21 Eylül'de Mustafakemalpaşa’da öğretmenlere yönelik düzenlenecek söyleşi de akademik tecrübelerini aktaracak.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşalılar Derneği 27. Dönem Bursa AK Parti Milletvekili Mustafa Esgin'i misafir etti

SEÇİM 2023

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa 1. Bölge Milletvekili adayları İsmet Büyükataman ve Ahmet Beygirci, Mustafakemalpaşalılar Derneğini ziyaret etti

MUSTAFAKEMALPAŞA

Milletvekili aday adayı Ahmet Beygirci PAŞADER'i ziyaret etti