2,5 yaşındaki SMA TİP2 Hastası Göktuğ Aykan için instagram üzerinden düzenlenen canlı yayına  Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, Milliyetçi Hareket Partisi Ahmet Beygirci, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Semih Türkcan,AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz ve Ülkü Ocakları Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Cengizhan Bedir katıldı.

Yaklaşık 3,5 saat süren canlı yayında Mustafakemalpaşa halkı tek yürek olarak Göktuğ için adeta seferber oldu.Gökhan Özhan'ın moderatörlüğünde,yaklaşık 1,5 milyon liranın toplandığı gece Göktuğ için kampanyaya başlandığı günden bu yana bir gecede toplanan en yüksek tutar oldu.

Başkan Kanar'la başladı

Yayına ilk olarak saat 20:30 da Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar bağlandı. Başkan Kanar'ın bol bağışlı bir gece olsun, Göktuğ'a umut olsun diyerek başladığı konuşmasında 30 bin TL bağışlayarak geceye katılan herkese büyük moral oldu.

BAŞKAN KANAR SMA’LI GÖKTUĞ’A UMUT OLDU (1)

15 Dakika olarak planlanan gecede artan bağışlar karşısında Başkan Kanar yaklaşık 50 dakika yayında kalarak 500 bin TL yi geçen bağış topladı.

Başkan Kanar'ın ardından yayına bağlanan AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, programa iyi hazırlandıklarını belirterek okuduğu uzun listenin 105 Bin TL destek olduğunu iletti. Turgut yayın esnasında açıklanacak olan yönetim kurulu adına 41 Bin TL bağış yapılacağının sözünü verdi.

Yayına Mustafakemalpaşa Ülkü Ocakları Başkanı Cengizhan Bedir ile birlikte bağlanan MHP İlçe Başkanı Ahmet Beygirci bağışlara ilçe yönetiminden 36 Bin TL olarak başladı, yayın içinde ilçe yönetimindeki bir çok üyesini arayan Beygirci ilk belirtilen tutarları arttırarak geceye önemli katkı sağladı. Beygirci ismi geçen birçok kişiyi arayarak Göktuğ İçin destek istedi.

Yayında herkesi heyecanladıran bağış  Ülkü Ocakları Başkanı Cengizhan Bedir'in Bandırma'da faaliyetlerini gösteren bir iş insanı tarafından 50 Bin TL bağışın açıkladığı sırada yaşandı.

3,5 saat süren yayın AK Parti Kadın Kolları Güler Akgöz ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Semih Türkcan'ın bağlanmasıyla sona erdi. Her iki başkanda yönetim kurulları adına geceye destek olurken, Semih Türkcan'ın telefon trafiği geceye önemli katkı sağladı.

İş İnsanları, belediye çalışanları, esnaf öğrencilerin katıldığı program önemli bir miktarı biraraya getirirken Göktuğ'un yol arkadaşları yapılan yayından memnuniyeti dile getirerek destek olan herkese teşekkür ettiler.

zxzxzxzxzxxzzx

20 Gündür Ağlamaktan Gözyaşları Kurudu! 20 Gündür Ağlamaktan Gözyaşları Kurudu!

Gecenin Videosunu izlemek için

Editör: Haber Merkezi