İlçenin en kalabalık günü olan perşembe gününe siyasi hareketlilikte eklenince özellikle Adnan Menderes Meydanı büyük kalabalığa sahne oldu.

Mart ayı olmasına rağmen hava şartlarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle kendini Adnan Menderes Meydanı'na atan ilçe halkı güneşin tadını çıkartırken, siyasi partilerin çalışmaları meydana ayrı bir hareket kattı.

Cumhur İttifakı güne üretici pazarında çorba dağıtımıyla başlarken, öğle saatlerinde Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı'nın meydanda seçim otobüsü üzerinden yaptığı konuşma nedeniyle, Garaj Sokak'ın trafiğe kapatılması yoğunluk oluşturdu.

Pazaryeri hareketli

Ramazan ayının başlamasından önceki son perşembe pazarı nedeniyle, pazaryerinde yaşanan kalabalığa birde siyasi partilerin pazarcı ziyaretleri eklendi.

Cumhur İttifakı kapı girişinde çanta ve broşür dağıtırken, Yeniden Refah Partisi ise üye standı kurarak parti potansiyeli arttırmaya çalıştı.

İlçe Başkanının Acı Günü, Annesini Kaybetti İlçe Başkanının Acı Günü, Annesini Kaybetti

İsa Söğüt'ün belediye başkan adayı olduğu İYİ Parti ise ilçe halkına Mektep Sokak girişinde çay ikramında bulundu.

İlçede bunlar yaşanırken, bundan en çok etkilenen ise trafik oldu, özellikle seçim araçların gezdiği caddede dönem dönem trafik tıkanma noktasına gelirken, ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler özellikle pazaryerinde olası yaşanabilecek olan aksaklıklara karşı teyakkuza geçerken, trafiğin akması içinde yoğun çaba harcandı.

Editör: Haber Merkezi