Karacabey'de 22 yaşındaki E.S., yabancı uyruklu silahlı şahıslar tarafından darbedildi. Şahıslar kan donduran anları kayıt altına alıp sosyal medya hesaplarından da paylaştılar. Suriye uyruklu Salih A. isimli şahsın arkadaşı olduğunu ve sosyal medya üzerinden İzmit ilinde bulunan bir kızla ikisinin de görüştüğünü, kendisinin bir süre sonra kızla görüşmeyi sonlandırdığını ancak Salih A.'nın kızla görüşmeye devam ettiğini söyleyen mağdur E.S., 4 Eylül günü saat 23:00 sıralarında Salih'in yanında bulunan Suriye uyruklu şahısla birlikte kendisini evden alarak Esentepe Mahallesinde bulunan Çamlık Parkı'nın içerisinde oturduklarını daha sonra kız yüzünden tartışma çıktığını, Salih ve yanında bulunan diğer Suriye uyruklu şahsın kendisini darp ettiğini anlattı. Her iki şahıstan şikayetçi olan mağdur gencin ifadesi üzerine, saldırganlar Karacabey polisi tarafından yakalanarak yargı önüne çıkarıldı. Şehir eşkıyaları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olaya ilişkin Bursa Valiliği tarafından yapılan açıklamada da, "E.S.'yi darp ettiği tespit edilen yaşı küçük yabancı uyruklu şüpheliler S.A ve İ.E., 06 Eylül 2023 tarihinde yakalanmış, 07 Eylül 2023 günü adli merciler tarafından tutuklanmıştır." denildi.

DARP EDİLEN GENCE ÖZKAN'DAN ZİYARET

7.Şube Karacabey'de Açıldı 7.Şube Karacabey'de Açıldı

Öte yandan hastanede tedavisi tamamlanarak taburcu edilen E.S.'yi evinde ziyaret eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçmiş olsun dileklerini iletti.

0x0-sehir-eskiyalari-tutuklandi-1694436472889

Editör: Haber Merkezi