Mustafakemalpaşaspor Belediye sezonun ilk yarısını iyisiyle kötüsüyle tamamladı. Sezonun ikinci yarısı başlamadan önce kadrosunda ciddi değişikler yapan Mustafakemalpaşaspor aynı zamanda Sait Ulvi Özdemir ile de yollarını ayırdı. Ardından Mustafakemalpaşaspor Savaş Akgün ile anlaşarak sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarına başladı.

Mustafakemalpaşaspor Belediye’nin kadrosunda bulunan 6 isim devre arası itibari ile kadrodan ayrıldı. Mustafakemalpaşaspor kadrosuna kattığı yeni isimler ile ligin ikinci yarısında ligde kalabilmek için mücadele edecek.

 İkinci Yarı Yarın Başlıyor

Mustafakemalpaşaspor Belediye ikinci yarının ilk maçında Karasuspor’u konuk edecek. Maç 4 Şubat Pazar günü saat 14.00 ‘da Mustafakemalpaşa Atatürk İlçe Stadyumu’nda oynanacak. 

Mehmet Can'ın Yürümesi İçin Desteğinize İhtiyacı Var Mehmet Can'ın Yürümesi İçin Desteğinize İhtiyacı Var

İlçede olacak olan karşılaşma hakem Emine Öz tarafından yönetilecek, yardımcı hakem olarak Esra Arıkboğa, Gökhan Şenlik, Burhan Demirtaş sahada yerini alacak.

Sezonun ilk yarısında oynanan Mustafakemalpaşaspor Belediye – Karasuspor maçı Mustafakemalpaşaspor’un 2-1 üstünlüğü ile sonuçlanmıştı.

Editör: Haber Merkezi