Bursa’da yaşayan Mustafakemalpaşalıları tek çatı altında toplayan, eğitim, kültür ve yardımlaşma faaliyetleriyle 1992 yılından beri Mustafakemalpaşa’nın Bursa’daki güçlü sesi olan PAŞADER’in 23. Olağan Genel Kurul Toplantı tarihi belli oldu.

Mustafa Gümüş'ün 31 Mart seçimlerinde Osmangazi Belediye Meclis üyeliği için başkanlık görevini bırakmasının ardından, PAŞADER yeni başkanı için kongreye gidiyor.

PAŞADER yönetim kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda olağan genel kurul 1. Toplantısı 30 Nisan 2024 tarihinde saat 13.00 da dernek binasında,çoğunluğun sağlanaması durumunda ise 2. toplantı 19 Mayıs Pazar günü saat 11.00 de Elegans Düğün Salonu'nda çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

Başkanlık İçin 2 Aday

Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet

PAŞADER'in 23. Olağan Genel Kurulu'nda Mustafa Gümüş'ün ardından kimin başkanlık görevini üstleneceği merak konusu olurken, şuana kadar iki başkan adayı adaylığını açıkladı.

Gümüş'ün istifasının ardından başkanlık görevine gelen Ömer Öksüz ve başarılı iş insanı Murat Tunçel şuana kadar kongrede yarışacak isimler olarak öne çıkıyor.

Editör: Haber Merkezi