Mustafakemalpaşa'da Bayram Namazı Saat Kaçta? Mustafakemalpaşa'da Bayram Namazı Saat Kaçta?

Ekim ayında başlayan ''Yamanlı Köyler Arası Futbol Turnuvası'' bugün Yamanlı Spor ve Durumtay Spor arasında oynanan final maçıyla sona erdi.Normal süresi 2-2 eşitlikle biten maçta uzatma dakikalarında eşitlik bozulmayınca, penaltı atışlarına geçildi.

Yamanlı Spor'un kullandığı ilk iki penaltıda Rahman ve Aycan topu ağlarla buluşturamayınca, Durumtay büyük bir avantaj yakaladı. Durumtay'da Çağatay ile bir penaltı atışından faydalanamadı. Son penaltı atışı için topun başına gelen Eren topu kaleci Umut'un solundan ağlarla buluşturdu ve Durumtay'ın şampiyonluğunu ilan etti.

Maçın bitiminin hemen ardından kupa törenine geçildi. İlk olarak Özgür Hakem Grubuna plaketleri takdim edilirken. Daha sonra turnuvanın Gol Kralı Durumtay'dan Mehmet, Turnuvanın En İyi Kaleci Yamanlı'dan Umut'a plaketleri takdim edildi.

3-4'lü maçına çıkmadıklarından dolayı yarı final maçlarında Yamanlı'ya elenen Ayaz Mahallesi 3., Durumtay'a elenen Kumkadı ise turnuvayı 3. bitirmiş olarak kabul edildi.

Goller:

Dakika:46 Emirhan Yamanlı 1 Durumtay 0

Dakika:56 Mehmet Yamanlı 1 Durumtay 1

Dakika:66 Mehmet Yamanlı 1 Durumtay 2

Dakika:75 Evren    Yamanlı 2 Durumtay 2

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Durumtay kupasını, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Feti Yıldız'ın elinden aldı.

IMG_7204IMG_7201IMG_7200IMG_7171IMG_7164IMG_7161IMG_7158IMG_7148

Editör: Haber Merkezi