Beygirci, Galericiler Sitesi’nin Mustafakemalpaşa’nın ticari hayatına yeni bir vizyon kazandıracağını söyledi.

Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Beygirci, Küçük Sanayi Sitesi esnafına selam vererek 5 yılda yapacağı hizmetler hakkında bilgi verdi.

5 Gündür Yaşam Mücadelesi Veriyordu 5 Gündür Yaşam Mücadelesi Veriyordu

Beygirci, “Bizim yolumuz hemşehrilerimize hizmet yoludur. 31 Mart gecesinden itibaren seçildiğimiz takdirde ayrı gayrı olmadan, ötekileştirme olmadan, sen-ben kavgası olmadan, kardeşlik içerisinde, ortak bir gelecek hedefiyle, el ele, omuz omuza yürüyeceğiz” dedi.

Küçük Sanayi Sitesi’nde esnafın talep ve beklentilerini de dinleyen Beygirci, “Mustafakemalpaşa’da her şeyden sorumlu bir belediyecilik anlayışıyla daima esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olacağız” dedi. Mustafakemalpaşa’ya kazandıracağı Galericiler Sitesi hakkında da konuşan Beygirci, “Galerici esnafımızı tek bir çatı altına toplamak adına istişarelerde bulunduk. Uzun zamandır galerici esnafımızın bu yönde bir beklentisi vardı. Güllüce-Tatkavaklı güzergahında belirlenecek bir alanda dört ayrı galeri tipi modern sitemizi esnafımıza kazandıracağız” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 12.21.56

Editör: Haber Merkezi