İlçenin bir çok bölgesinde  altyapı çalışmaları devam ederken, çalışmaların tamamlandığı yerlerde üst yapı çalışmaları başladı. Uzun bir süredir ilçenin en çok konuşulan konularından biri olan sanayi sitesi yollarının asfaltlama çalışmaları başladı.

Kaza Yine Aynı Yerde Oldu Kaza Yine Aynı Yerde Oldu

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, yardımcısı Ercan Leblebici, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yakup Bağatur ve Sanayi Kooperatifi Başkanı İsmail Hakkı Ceylan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınla çalışmaların başladığını duyurdu.

Kanar'' 50 yıllık ilçenin ihtiyaçlarını karşılamayan altyapıyı tamamen değiştiriyoruz, bu iş kolay bir değil oy kaybı endişesi yaşamadan girilmiş bir iş, tabiki zorlukları var ve bunları hep beraber yaşıyoruz sürekli belirtiğim gibi zahmet olmadan rahmet olmaz, başlanan bu çalışma sona erdiğinde ilçemiz bam başka bir hal alacak. Sosyal medyadan eleştirenlere bakmayın, bu kardeşinize ve ekibine güvenin, BUSKİ 'nin verdiği rapor doğrultusunda altyapı çalışması sona eren yerler asfaltlanacak, sanayimiz için yol yapım çalışması başladı emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş olmak üzere Efkan Ala ve Hakan Çavuş bakanlarımıza, geçmiş dönem vekilimiz Mustafa Esgin'e ve 28. dönem vekillerimize teşekkür ederim'' ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-08-04 at 11.38.59 (2)Ekran Alıntısı-2

Editör: Haber Merkezi