Sanayi Haberleri

sanayi haberleri ve güncel sanayi gelişmeleri, sanayi ile ilgili tüm video, sanayi fotoğrafları ve sanayi haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi 15. Olağan Genel Kurulu Tiacret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Sanayi Camii trafik ışıklarında kamyon ve motosikletin karışmış olduğu kazada motosiklet sürücüsü ayağından feci şekilde yaralandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Geçtiğimiz Ağustos ayında geçici olarak kapatılan Sanayi Sitesi PTT Şubesi'nin hala açılmaması vatandaşta mağduriyet oluşturuyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Altyapı çalışmaların sona erdiği Mustafakemalpaşa Küçük Sanayi Sitesi'nde asfaltlama çalışmaları başladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası, Mustafakemalpaşa Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Mobilya Bölümüne destek sözü verdi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, TOBB İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu Komisyonu'na seçildi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Benzinliği önü, sanayi ışıklarında meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.

EKONOMİ

Bursa’daki OSB müdürlükleri bünyelerindeki işletmelere 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içinde 3’er gün toplamda 72 saatlik zorunlu elektrik kesintisine...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliği ile Mustafakemalpaşa OSB Mesleki Eğitim Merkezi irtibat bürosu ilçemizde açıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Sanayi Benzinliği ışıklarında trafik kazası meydana geldi. Kazada 1 kişi yaralandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Gamze Özten'in işletmecisi olduğu Bandırma Sokak Pide ve Lahmacun Salonu açıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Bugün saat 13:30 sıralarında meydana gelen kazada direksiyon hakimiyetini kaybeden araç yoldan çıktı.