2-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Antalya Yörex 12.Yöresel Ürünler Fuarı, Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle ANFAŞ Fuar Merkezinde 500'den fazla katılımcı ile bugün ziyaretçilere kapılarını açtı.
Fuarda, Anadolu'nun dört bir yanından yüzlerce yöresel ürün sergilendi.

ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen törenin açılışına Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay, Meclis Başkanı İbrahim Özmen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Soner Dadak,  Yönetim Kurulu Muhasip  Üyesi Abdullah Yağız, Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Taşkın, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çalışkan, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Oruç, Genel Sekreter Birol Denizli ile çok sayıda oda, borsa başkanı ve katılımcı ile gerçekleştirildi.

Milli Heyecan Dev Ekranda Yaşandı Milli Heyecan Dev Ekranda Yaşandı

 Ticaret ve Sanayi Odası standında, Coğrafi İşaretli Ürünümüz Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısı Viaport Ürünlerini  tanıtmak üzere yer aldı.
Oda üyeleri gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor.
Fuara ilişkin değerlendirmede bulunan Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay,  Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye'nin en büyük yerel ürün organizasyonu olan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarına bu yıl da üyelerimiz ile katılarak ve ürünlerimizi katılımcıların beğenisine sunuyoruz.

YÖREX Fuarı, Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm yöresel lezzetlerimizin bir araya geldiği önemli bir organizasyondur. 
Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerde böylesi önemli organizasyonların içinde üyelerimizle yer alarak, markalarımıza destek vermekteyiz.

“Türkiye’nin gastronomide yükselen bir trend yakaladığını kaydeden Başkan Tekin Uzkınay, bu yükselişi üyelerimiz markalarına da yansıtmayı hedeflemekteyiz. Bunun için Ticaret ve Sanayi Odası olarak ciddi çalışmaları yürütmekteyiz”dedi.
Başkan Uzkınay son olarak “fuarın tüm katılımcılara fayda sağlamasını temenni ediyor, TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere fuarın düzenlenmesi için emek harcayan Antalya Ticaret Borsamıza, Antalya Ticaret ve Sanayi Odamıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

WhatsApp Image 2023-11-02 at 20.39.10 (2)

WhatsApp Image 2023-11-02 at 20.40.28WhatsApp Image 2023-11-02 at 20.40.28 (1)WhatsApp Image 2023-11-02 at 20.40.28 (2)WhatsApp Image 2023-11-02 at 20.49.44

Editör: Haber Merkezi