TOBB koordinasyonunda girişimciliğin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla Türkiye genelinde Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl İcra  Kadın Girişimciler Kurulları İcra Komitesi seçimleri 19 Ekim 2023 günü Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası'nda gerçekleşti.

Güneş Tatkavaklı'dan Doğdu Güneş Tatkavaklı'dan Doğdu

Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitelerine seçilen üyeleri tebrik eden Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay ''Birliğimiz önderliğinde oluşumu sağlanan Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızın her zaman yanlarında oda olarak itici güç olmaktayız. Girişimci kurullarımız her ilde dayanışma faaliyetleri düzenliyorlar, eğitim ve mentorluk hizmetleri veriyorlar, istihdamının arttırılması için gece gündüz çalışıyorlar, başarılı genç ve kadın girişimcileri rol model olarak öne çıkarıyorlar. Gençlerimize, örnek oluyor, onların da iş dünyası atılmalarını sağlıyorlar.  Bizlerde yeni dönemde  oda olarak Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızla aktif olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edecek,  birlikte projeler üretip, büyük organizasyonların ev sahipliğini hep beraber gerçekleştireceğiz. 
Bu düşüncelerle bugün gerçekleştirdiğimiz seçimin hayırlı olmasını diliyor, yeni çalışma döneminde tüm girişimcilerimize başarılar temenni ediyorum. ”dedi.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinden oluşan seçimlerde; TOBB Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi asil üyeliğine Halim Yavuz, Yydek üyeliğe Mustafa Dardağan seçildi.

TOBB Kadın Girişimciler İl İcra  Komitesi seçim sonuçlarına göre,asil üyeliğe Nurdan Ülkü Tunç, yedek üyeliğe ise  Ayça Güzelsoy seçildi.

Editör: Haber Merkezi