Nagehan Eşarp Çanta Hizmete Açıldı Nagehan Eşarp Çanta Hizmete Açıldı

Siyasi kulislerde adaylar konuşulmaya devam ederken, en çok konuşulan isimlerden olan iş insanı Uğur Cede sürece yönelik değerlendirmede bulundu.
Geçmiş dönemlerde parti içinde çeşitli görevlerde bulunan Cede önemli işlere imza atmıştı.
Bu süreçte ilçe başkanlığı için adının anılmasının gurur verici olduğunu belirten Cede “AK Parti ülkenin son 21 yılına damga vurmuş çok büyük bir parti ilçemize hizmet etmek için AK Parti ilçe başkanlığıda çok önemli bir görev,siyasi hayatın içinde olan bu partiye gönül vermiş herkesin büyük bir özveri ve istekle üstlenmek isteyeceği  bir görev olduğunu kimse inkar edemez.
Ben yıllarca bu parti ve ilçemiz için mücadele ettim, içinde bulunduğum yönetimler ile güzel işlere imza attık, güzel eserler bıraktık diye düşünüyorum.
O dönem zamanı geldiğini düşünerek sahip olduğumuz mevkileri aynı yolda yürüdüğümüz farklı arkadaşlara emanet ettik, emanet ettik diyorum çünkü bu mevki ve makamlar kimseye kalmıyor, günü gelen geri çekilip yerini yeni arkadaşlarımıza bırakıyor.
2024 yılı içinde yapılacak olan yerel seçimler hem ilçemiz hem ülkemiz çok önemli, bu anlayışla teşkilatı ileriye taşıyacak olan kişinin göreve geleceğinden hiç şüphem yok.
Şuan devam ettirdiğim işim nedeniyle adımın geçtiği görevi aynı anda sürdürmem mevcut şartlarda çok olası görünmüyor, bu yüzden kısa vadede ilçe başkanlığı görevini üstlenmek gibi bir düşüncem yok, evet siyasi kulislerde ismim geçiyor olabilir ama ben hiç bir platformda göreve talip olduğumu belirtmedim. Kim seçilirse bizler daha iyi yaşanabilir bir Mustafakemalpaşa için kendisine destek oluruz, bunuda sade bir vatandaş olarak yaparız'' ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-09-06 at 13.49.51 (1)

Editör: Haber Merkezi